Yaşam

iPhone Kamerasındaki Gizli Özellik Ortaya Çıktı iPhone Kamerasındaki Gizli Özellik Ortaya Çıktı Apple’ın iOS işletim sistemine yerleştirdiği bazı gizli özellikler kullanıcılar tarafından yıllardır bilinmiyordu. Onlardan biri de Instagram'a alternatif olan iPhone kamerasından boomerang çekme özelliği
Doğalgaz Zammına Tepki Yağdı: 1 Nisan Şakası mı? Doğalgaz Zammına Tepki Yağdı: 1 Nisan Şakası mı? Doğalgaz fiyatlarına dün gece gelen büyük zamma siyasilerden tepki yağdı.
İmam Hatip Ortaokulunda Gerici Etkinlik İmam Hatip Ortaokulunda Gerici Etkinlik Tacirler Eğitim Vakfı İmam Hatip Ortaokulu Mescidi törenle açıldı. Çocuklar mescitte oturarak dua okudu, katılımcılar ise ayakta birbirlerine plaket verdi.
Nişanlısını 5,5 milyon lira Dolandıran Adem Dolapçı'dan 33 milyon TL'lik Vurgun İddiası Nişanlısını 5,5 milyon lira Dolandıran Adem Dolapçı'dan 33 milyon TL'lik Vurgun İddiası Ankara’da yaşayan eski nişanlısı öğretmen Ayten Kahraman’ı 5.5 milyon lira dolandırdığı iddia edilen Adem Dolapçı’nın her gün yeni bir mağduru ortaya çıkıyor
SON DAKİKA 31 Mart 2022 Perşembe Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, FOX Haber, Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı, Bir Zamanlar Çukurova 31 Mart Reyting Sonuçları: Camdaki Kız, FOX Haber Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 31 Mart 2022 Perşembe günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi?
Manken Dilara Kurşun Mahkemede Tecavüzcüsüyle Yüzleşti Manken Dilara Kurşun Mahkemede Tecavüzcüsüyle Yüzleşti Manken Dilara Kurşun, ayrılmalarına rağmen son kez görüşmek için kendisini Kumköy sahiline götüren ve burada cinsel istismarda bulunduğunu iddia ettiği eski sevgilisi Tufan Kılıç’la mahkemelik oldu.
Adnan Oktar'ın Gözaltına Alınan Avukatlarına Tutuklama Kararı Adnan Oktar'ın Gözaltına Alınan Avukatlarına Tutuklama Kararı Adnan Oktar’ın üç gün önce gözaltına alınan 4 avukatı Sinem Mollahasanoğlu, Burak Temiz, Arzu Gül ve Ayşe Toprak, hâkimlik sorgularının ardından tutuklandılar.
Kürtaj Karşıtı Göstericinin Evinde 5 Fetüs Bulundu Kürtaj Karşıtı Göstericinin Evinde 5 Fetüs Bulundu ABD’de polis, kürtaj karşıtı aktivist olduğu bilinen birinin evinde beş tane fetüs buldu.
Gelinim Mutfakta'da Kim Diskalifiye Oldu? 31 Mart Gelinim Mutfakta'da Kim Diskalifiye Oldu? Gelinim Mutfakta'da Kim Diskalifiye Oldu? 31 Mart Gelinim Mutfakta'da Kim Diskalifiye Oldu? Gelinim Mutfakta'da kim diskalifiye oldu? 31 Mart 2022 Perşembe Gelinim Mutfakta'da kim diskalifiye edildi. Telefon kimin çıktı?
MAHKUM NEDEN YOK? Mahkum Bugün Neden Yayınlanmadı? Mahkum Yeni Bölüm Ne Zaman? MAHKUM NEDEN YOK? Mahkum Bugün Neden Yayınlanmadı? Mahkum Yeni Bölüm Ne Zaman? FOX TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisi bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelmedi. Dizinin yeni bölümünün neden yayınlanmadığı ise merak konusu oldu. Peki Mahkum yeni bölüm ne zaman? Mahkum neden yok? Mahkum 16. bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar...
Kızlar Tuvaleti Şakası İki Genci İntihara Sürükledi Kızlar Tuvaleti Şakası İki Genci İntihara Sürükledi Ankara'nın Polatlı ilçesindeki Ticaret Meslek Lisesi'nde, öğrenciler arasında yaşanan 'kızlar tuvaleti şakalaşması' sonrasında 12. sınıf öğrencileri E.K. (19) ve R.B. (17) intihar etti.
WhatsApp Yeni Özelliklerini Duyurdu! WhatsApp Yeni Özelliklerini Duyurdu! WhatsApp, yakın zamanda sesli mesajlar için devreye alınacak yeni özelliklerini duyurdu.
COVID-19 RAPORU: 56 Ölüm, 14 Bin 336 Yeni Vaka COVID-19 RAPORU: 56 Ölüm, 14 Bin 336 Yeni Vaka Sağlık Bakanlığı 31 Mart Perşembe gününe ait koronavirüs verilerini açıkladı.
Engelli Gence İşkence Yapan Fırat Delikanlı'ya Sosyal Medyadan Tepki! Engelli Gence İşkence Yapan Fırat Delikanlı'ya Sosyal Medyadan Tepki! Engelli gence işkencede bulunmuştu! Sosyal medyada 'Fırat Delikanlı' tepkisi
Nostradamus'un Tüyler Ürperten 2022 Kehaneti! Nostradamus'un Tüyler Ürperten 2022 Kehaneti! Birçok olayı öngören ve "Her dediği çıkan kahin" olarak adlandırılan Nostradamus'un 2022 sözleri de duyanları ürküttü.
Mukabele Ne Zaman, Saat Kaçta? Mukabele Hangi Kanalda? Mukabele Ne Zaman, Saat Kaçta? Mukabele Hangi Kanalda? Mukabele saatleri, Ramazan ayı için geri sayım devam ederken en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki, Mukabele ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta başlıyor?
İstanbul Müftüsü Safi Arpaguş'tan Hızlandırılmış Namaz Uyarısı: Namazın da bir Hız Limiti Var İstanbul Müftüsü Safi Arpaguş'tan Hızlandırılmış Namaz Uyarısı: Namazın da bir Hız Limiti Var İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Safi Arpaguş, hızlı kıldırılan teravih namazlarıyla ilgili imamlara uyarılarda bulunarak, ibadetin ağırlığına halel getirecek bir hafifliğin kabul edilemeyeceğini belirtti.