Medya

Yıllar Sonra Konuşan Mehmet Cengiz: Milletime Küfretmedim! Yıllar Sonra Konuşan Mehmet Cengiz: Milletime Küfretmedim! Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Beşli çete" dediği iş insanları arasında bulunan Cengiz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz, katıldığı programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ben milletime küfretmedin diyen Cengiz, "Ben milletime aşığım." dedi.
Türkiye Gazetesi: Yeni Gezi Ayaklanması için Kaos Planı Devrede! Türkiye Gazetesi: Yeni Gezi Ayaklanması için Kaos Planı Devrede! Türkiye Gazetesi, Kaos Planı devrede başlığıyla manşete taşıdığı haberinde "Mülteciler üzerinden başlatılacak isyan dalgasının esas hedefi olayları yurt sathına yaymak ve hükümeti istifaya zorlamak ya da iç savaş çıkarmak" ifadeleri kullanıldı.
İş İnsanı Mehmet Cengiz Hakkındaki Tüm Soruları Cevaplıyor! İş İnsanı Mehmet Cengiz Hakkındaki Tüm Soruları Cevaplıyor! İş insanı Mehmet Cengiz, hakkındaki tüm sorulara tv100’de yanıt veriyor. Ertuğrul Özkök ve Cengiz Semercioğlu sordu, iş insanı Mehmet Cengiz yanıt verdi. Özel Röportaj bu akşam tv100'de
Zuhal Topal Bikinili Pozunu Paylaştı Fiziği İle Beğeni Topladı Zuhal Topal Bikinili Pozunu Paylaştı Fiziği İle Beğeni Topladı Son dönemlerde yemek programlarıyla ekranlara damga vuran Zuhal Topal tatil pozlarını paylaşmaya devam ediyor. Topal bikinili pozuyla denizin içinden poz verdi. Takipçileri "Fiziğiniz mükemmel Zuhal hanım" yorumları yaptı.
Survivor'da Gerginlik! Ekip Hikmet ve Gökhan'ı Zor Ayırdı Survivor'da Gerginlik! Ekip Hikmet ve Gökhan'ı Zor Ayırdı Survivor 2022'de ki takım arasında da gerginlikler dur durak bilmiyor. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adada yaşanan kavgayı anbean takipçilerine aktardı. Hikmet'in, "Seni kaval gibi çalarım" demesiyle ekipten kişiler Gökhan'ı zor zapt ediyor.
'Sessiz İstila' filminin Yapımcısı Hande Karacasu Kimdir? 'Sessiz İstila' filminin Yapımcısı Hande Karacasu Kimdir? Sessiz İstila' filminin yapımcısı Hande Karacasu kısa film sosyal medyada gündem olmasıyla birlikte en çok merak edilen isimlerden bir tanesi haline geldi. İşte Hande karasu kim? kaç yaşında? sorularının cevapları..
4 Mayıs Televizyon Yayın Akışları Neler? Hangi Dizi Ve Filmler Var? 4 Mayıs Televizyon Yayın Akışları Neler? Hangi Dizi Ve Filmler Var? Bugün televizyonda neler var sorusunun yanıtı, birçok izleyici tarafından merak ediliyor. Peki, bugün televizyonda neler var? 4 Mayıs TV'de hangi dizi ve filmler var? İşte tüm kanalların yayın akışı listesi.
Financial Times Türk Çiftçisinin Zorlu Yaşamını Anlattı Financial Times Türk Çiftçisinin Zorlu Yaşamını Anlattı Financial Times'ın Türkiye muhabiri Laura Pitel'in kaleme aldığı Antakya Ziraat Odası Başkanı Mehmet Muzaffer Okay'ın görüşlerine yer verilen yazıda, “Türkiye'de çiftçiler artan maliyetler ve borçlarla mücadele ediyor” başlığına yer verildi.
Danla Bilic Eski Aşkıyla Barıştı! Danla Bilic Eski Aşkıyla Barıştı! Youtube fenomeni Danla Bilic, Yusuf Engin'le yeniden barıştığını duyurdu. Kimdir bu Yusuf Engin? işte detaylar..
Osmanlı Döneminde Bastırılan Paralar Milyonlarca Liraya Satılıyor! Osmanlı Döneminde Bastırılan Paralar Milyonlarca Liraya Satılıyor! Osmanlı dönemine ait paralar, elektronik ticaret işlemlerinin yapıldığı platformda milyonlarca liraya satışa kondu. 5'inci Mehmed dönemine ait delikli 20 para 50 milyon, 2'nci Abdülhamid dönemine ait para ise 42 milyon liradan satışa çıkarıldı.
Elon Musk Twitter Kullanan Hükümet ve Şirketler için Planını Anlattı Elon Musk Twitter Kullanan Hükümet ve Şirketler için Planını Anlattı Tesla patronu Elon Musk, Twitter'ı satın alması ardından şirket ve hükümetler için yeni planını açıkladı.
Sadakatsiz Bugün Var mı? Sadakatsiz Bayramda Yayınlanacak mı? Sadakatsiz Bugün Var mı? Sadakatsiz Bayramda Yayınlanacak mı? "Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi bayramda yayınlanacak mı?" sorusu vatandaşlar tarafından araştırılmaya başladı. Peki Sadakatsiz bugün (4 Mayıs 2022) yayınlanacak mı? İşte detaylar...
Serdar Ortaç'tan Acun Ilıcalı Göndermesi: Eskinin Acun'uydum Serdar Ortaç'tan Acun Ilıcalı Göndermesi: Eskinin Acun'uydum Tribute albümü ile gündem olan Serdar Ortaç, Ömür Gedik'in sorularını yanıtladı. Ortaç'ın Acun Ilıcalı göndermesi ise dikkat çekti.
Acun Ilıcalı Kavga Görüntülerini Yayınladı: Gökhan ve Hikmet Birbirine Girdi Acun Ilıcalı Kavga Görüntülerini Yayınladı: Gökhan ve Hikmet Birbirine Girdi Survivor All Star'da gerçekleşen Hikmet Gökhan kavgasını Acun Ilıcalı sosyal medya hesabı üzerinden yayınladı.
Ahmet Şık: İmamoğlu'na Siyaset Yasağı Gelecek, Kaftancıoğlu Tutuklanacak Ahmet Şık: İmamoğlu'na Siyaset Yasağı Gelecek, Kaftancıoğlu Tutuklanacak Türkiye İşçi Partisi İstanbul Milletvekili Ahmet Şık, Artı Gerçek’ten İrfan Aktan’ın gündeme dair sorularını yanıtladı. Şık'ın İmamoğlu ve Kaftancıoğlu açıklaması dikkat çekti.
LeMan'dan Çarpıcı Gezi Kapağı LeMan'dan Çarpıcı Gezi Kapağı Haftalık mizah dergisi LeMan, Osman Kavala, Mücella Yapıcı, Çiğdem Mater, Hakan Altınay, Can Atalay, Mine Özerden, Yiğit Ali Ekmekçi, Tayfun Kahraman'a verilen cezalar hakkında dikkat çeken bir kapak yayınladı.
Sessiz İstila Filminin Yapımcısı Hande Karacasu Serbest Bırakıldı Sessiz İstila Filminin Yapımcısı Hande Karacasu Serbest Bırakıldı Gündeme oturan Sessiz İstila filminin gözaltına alınan yapımcısı Hande Karacasu, serbest bırakıldı.