Tırnaklarda Renk Cümbüşü

Yılın en dikkat çeken renklerinden biri yeşil. Bu sezon yemyeşil tırnaklar bazen sade bazen de farklı desenlerle...

Yaptığımız her işte kullandığımız ve dikkatleri daime üzerinde tutan ellerimizin bakımı bazılarımız için diğerlerinden çok daha önemli. Özellikle kadınların zaman, para ve dikkat harcayarak bakımına bu denli özen gösterdiği tırnakların da elbette modası var.

Evet her zaman tırnak modası vardı ancak bu sene sanat şaheseri tırnaklar başımızı döndürecek. Bu sezon değişik renkler, desenler, farklı uzunluklardaki tırnakların üzerinde sanat eseri gibi dans ederlerken görenleri büyüleyecekler. 

Bu yıl kesinlikle uzun tırnaklar moda. Çok uzun zamandır tercih edilen küt tırnaklar yerini sivri ve yuvarlak bitişlere bırakırlarken el bakımı hiç olmadığı kadar önem kazanıyor. Pudra rengin hakim olduğu tırnak modası pembe ve tonlarını sıkça göreceğimiz versiyonlarla karşımıza çıkarken diğer renkler de tek başlarına ve çoğu zaman el ele vererek gökkuşağı etkisi ile bizleri şaşırtmaya hazırlar. 

Evet pudra, pembe ve ten rengi tırnaklar simli süslemeleri ile göz doldururlarken, Bir rengin farklı tonlarını aynı anda barındıran desenleri görmeye hazır olun. 

Yılın en dikkat çeken renklerinden biri yeşil. Bu sezon yemyeşil tırnaklar bazen sade bazen de farklı desenlerle sahnelerde yerini alacaklar. 

Her biri farklı renk tırnaklar bu yıla neşe ve eğlence katacaklar. Aynı rengin tonları ile renklenen tırnaklar birbirlerinden tamamen farklı renklerle de muhteşem bir uyum içinde dans edecekler.

Çiçekli, puantiyeli, çizgili, dalgalı çeşit çeşit desenli uzun tırnaklarla şahane bir yaza hazır olun.

Uzun tırnakların bakımı kısa tırnaklara oranla daha zor olduğundan, kırılmaması için tırnaklarınızı sertleştirecek kurutuculardan ve bazlardan faydalanabilirsiniz. 

Diğer Yazıları

En Çok Okunan Haberler
1 19 Haziran Reytingler: Kardeşlerim, Survivor
2 Sezgin Baran Korkmaz ABD’nin Talebiyle Tutuklandı
3 Veyis Ateş'ten Ahmet Şık'a Ses Kaydı Yanıtı
4 Ateş ile SBK Görüşmesinin Ses Kaydı Yayınlandı
5 Yasmin Erbil Tecavüz İddiaları Ardından Babasını Savundu
6 TRT'nin Basın Daveti için Cebinden Bir Kuruş Çıkmamış
7 Korkmaz'ın Boya Sandığını Alan Vekil Ortaya Çıktı
8 Hilal Kaplan Hangi Tweet'ini Apar Topar Sildi?
9 Bayraktaroğlu: Klik Başının Bakan Olduğu Düşüncesini Perçinledi
10 Ateş ile SBK Görüşmesini Yayınlayan Şık'tan Açıklama