Şeyma’yı salın

Koca parası yemek suç mu ?

Gündem yine Şeyma Subaşı ile dolmuş taşmış. Şeyma öyle, Şeyma böyle, Şeyma kötü. 

Baştan söyleyeyim bu yazıyla Şeyma Subaşı'nı koruma altına alma gibi bir niyetim yok.

Şeyma Subaşı instagram hesabında Türk Hava yollarına seslenmiş İbiza'ya direk uçuş yapın diye. Peşinden Türkiye Cumhuriyeti Gazetecileri hoppaa, almışlar Şeyma’yı vurmuşlar yerden yere.

Evet Şeyma Subaşı zamanında evli bir adamdan hamile kalmış ve yuva yıkan kadın olmuş. Buraya kadar okeyiz. Evet, belki kadın okumadı kariyer yapmadı, kendi emeğiyle para kazanmadı ve evet bayağı oturduğu yerden aldığı nafakayla zengin hayatı yaşıyor. Buna da okeyiz. Sevgililik ve evlilik döneminde zaten prensesler gibi yaşadı ve çatur çutur para yedi. Buraya kadar da tamamız.

Ama sizce de bu kadının üzerine fazla gidilmiyor mu? Türkiye'de her kadın eğitimli çalışkan kariyer sahibi bir tek Şeyma Subaşı mı kadınların yüz karası?

Lafta bütün kadınlar kendi ayaklarımın üzerinde dururumcu ama zengin koca istemeyen kadında yoktur. İki gönül bir olsun samanlık seyranlık olur hikayeleri eskidendi.

Türkiye gibi skandallar ülkesinde evli adamdan çocuk yapan, evli adamla aşk yaşayan, yuva yıkan ve erkek parasıyla güzel hayat yaşayan tek kadın Şeyma Subaşı değil.

Peki neden sadece bu kadın bu kadar yerden yere vuruluyor?

Koskoca duayen gazeteciler içerik bulamadıkları için, sayfa sayfa Şeyma Subaşı’ya makala düzmüşler. Ülke de konu mu yok ?

Peki Acun’a neden kimse yüklenmiyor? Çünkü o erkek. Hemde Türkiye'nin en zengin adamlarından. Kimse de Acun’a laf söyleyecek yürek yok. Herkesin gücü güçsüze yetiyor. Alan memnun satan memnun.

Şeyma Subaşı’nın yaşadığı hayata özenen herkes kadını yerden yere vuruyor ama eminim ki zengin adamla birlikte olma ve para yeme gibi bir şans doğsa, hiç bir kadın hayır demez. Ahlak ve namus kavramları kendi başımıza gelene kadar önem taşıyor.

Lütfen salın artık şu kadını. Hem attığı her adımı takip edip ülke gündemine taşıyorsunuz, hemde kızıyorsunuz. Madem bu kadın ülkenin yüz karası, o zaman takip etmeyin. Bırakın ne hali varsa görsün. Alıştınız kadınları her türlü yerden yere vurmaya. Memlekette kadın cinayetleri almış başını gidiyor, her gün yeni bir kadına şiddet haberi ile uyanıyoruz ama Şeyma Subaşı’na yapılan şey ne ? Bildiğin psikolojik şiddet.

Bırakın kadın seçtiği hayatı yaşasın. Onun yaptığı neye kime doğru kime göre yanlış. Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ile evliyken kimse ses çıkarmaya cesaret edemiyordu, sonuçta Acun’un eşiydi, soyadı Ilıcalı'ydı ama şimdi boşandıktan sonra başında erkek yok diye her gelen kadını yerden yere vuruyor.

Peki Acun’un 20 yaşında bir kadınla aşk yaşadığını herkes biliyor ama nedense kimse ahlak bekçisi kesilmiyor. Çünkü Acun hem erkek, hem de zengin. İstediği her şeyi yapmaya hakkı var ve kimse ses çıkaramaz.

Hepinizin gücü kadına yetiyor zaten. Cesaretiniz varsa Acun hakkında yerden yere vurmalı makale yazın da görelim erkekliğinizi. Şeyma kötü çünkü yaşça büyük adamdan çocuk yaptı, yuva yıktı, şimdi de aldığı nafaka ile güzel bir hayat yaşıyor ama Acun iyi, çünkü Acun zengin ve erkek. Ne yapsa haktır, ne yapsa doğrudur.

Biraz kendinize gelin ve oturun bir düşünün. Kadına şiddete ve cinsiyetciliğe tepki gösterenler, sosyal medyada duyar kasanlar, şimdi oturmuşlar birlik olmuşlar Şeyma’yı yerden yere vuruyorlar, çünkü Türkiye’nin gücü sadece kadına yetiyor..

Diğer Yazıları

En Çok Okunan Haberler
Berna Laçin Ahmet Hakan'a sert çıktı! Terbiye yoksunu1Berna Laçin Ahmet Hakan'a sert çıktı! Terbiye yoksunu
Ünlü ekonomistten dolar uyarısı: Eğer 5.98 kırılırsa...2Ünlü ekonomistten dolar uyarısı: Eğer 5.98 kırılırsa...
Tuğçe Kazaz deprem bölgesine giden İmamoğlu’nu hedef aldı3Tuğçe Kazaz deprem bölgesine giden İmamoğlu’nu hedef aldı
Emekli hakim: Acun Ilıcalı emniyetin ulaşamadığı Fettah Tamince'ye bir telefonla nasıl ulaştı?4Emniyetin ulaşamadığı Fettah Tamince'ye Acun ulaştı
Oyuncu Meriç Aral ile Serkan Keskin el ele görüntülendi5Oyuncu Meriç Aral ile Serkan Keskin el ele görüntülendi
Abdulkadir Selvi'nin deprem yazısında tarihi hata!6Abdulkadir Selvi'nin deprem yazısında tarihi hata!
Acun Ilıcalı'dan duygulandıran konuşma! Yardım programını Atatürk'ün sözüyle bitirdi7Acun Ilıcalı'dan duygulandıran konuşma!
27 Ocak 2020 Pazartesi Reyting sonuçları: Çukur, Sefirin Kızı, Fatih Portakal, Yasak Elma827 Ocak Reyting sonuçları: Çukur, Sefirin Kızı
Bedri Gencer: Allah’ın helal kıldığı yaşta evliliği tecavüz sayan..9Allah’ın helal kıldığı yaşta evliliği tecavüz sayan..
Şeyma Subaşı sadece iki ayda 100 bini geçti10Şeyma Subaşı sadece iki ayda 100 bini geçti