Renklerin 2022 ile Buluşması

Artık gayet iyi biliyoruz ki kıyafetlerimiz günlük enerjimize yüksek etki ediyorlar.

Yeni yıla yeni enerjiler ve yeni umutlarla başladığımız şu günlerde motivasyonumuz geçen yıllardan şüphesiz çok daha yüksek. Bu yüksek enerji ile hepimiz daha çalışkan ve üretken günlerden geçiyoruz. Teknolojik değişimin çok net hissedildiği zamanlarda yaşayan insanlar olarak değişime yetişmenin her geçen gün daha da önem kazanmaya başladığını fark ediyoruz. Bu hızlı değişim her alanda kendini gösterirken alışkanlıklarımızla birlikte etrafımızdaki her şeyin değiştiğine de şahit oluyoruz. 

Hayatı ön plana çıkartan renkler her daim dinamik bir şekilde hayatlarımıza eşlik ederken değişime ayak uydurmamıza yardımcı oluyorlar. Artık gayet iyi biliyoruz ki kıyafetlerimiz günlük enerjimize yüksek etki ediyorlar. 2022 yılının renkleri bu yıla bambaşka bir etki ve enerji getirmeye hazır. Peki siz yeni renkleri hayatınıza katmaya hazır mısınız?

Asalet, dinginlik, uyum ve varlık bilinci gibi birçok şeyle ilişkilendirilen mor bu yılın en dikkat çekici renklerinden. Canlı, neşeli ve dinamik bir tavır sergileyen mor renk, yaratıcılığı ifade etmemize yardımcı olmak için bu yıl gardıroplarımızın baş tacı olacak. 

Orkide çiçeğinden esinlenerek yılın rengi seçilen mor, mevsimler ve kıtalar arasında enerjisi ile dolaşacak çok yönlü, yoğun, gerçekçi, enerji veren ve kaliteyi temsil eden kimliğiyle baş köşeye oturacak.

Yine bu yıl yeşil, sarı ve kırmızı ön planda olurken, gücü ve umudu temsil ediyor olacaklar. Tereyağı sarısı yıla farklı bir bakış açısı kazandırırken, sağlığı, zindeliği, enerji ve ışık duygusunu yansıtan sarı tonlu turuncu da ışığıyla kıyafetlerimize dokunacak. Bu renklere modanın hızla değişen döngüsüne ayak uyduracak olan koyu meşe rengi zamansız güzelliği ile eşlik edecek.

Aile ve arkadaşlarla geçirdiğimiz zamanların çok daha anlam ve önem kazandığı günümüzde daha uzun zaman giydiğimiz ve yaşamımıza şahit olan kıyafetlerimize de sahip çıktığımız bir zaman dilimine geçeceğiz. Bu sezon renkler otantik bir zenginliğe sahip ve iyimserlik duygusuyla topraklanmış bir halde hayatlarımıza katılacaklar. 

Diğer Yazıları

En Çok Okunan Haberler
1 RTÜK Başkanı Selçuk Tepeli'nin Nasıl Haber Sunacağına Karışamaz
2 RTÜK Başkanı Yandaş Medyanın İzlenmediğini Kanıtladı
3 Erdoğan TÜİK Başkanına Çok Kızmış: Yüzde 36 Fırçası
4 20 Ocak Reyting: Mahkum, Selçuk Tepeli, Camdaki Kız
5 RTÜK Başkanı Siz Ne Zaman Tarafsız Olacaksınız?
6 Survivor'da Metin Kuş Yerine Gelen Serhad Ömercikoğlu Kimdir?
7 Dünya Türkiye'yi Kıskanacak: 2 Biontech Üzeri 1 Turkovac
8 Son Dakika İstanbul'da Yarıyıl Tatili Saatleri Değişti! Karneler Saat 10'da
9 Rekabet Kurumu'ndan Digiturk'e 7 Milyonluk Ceza
10 CHP'li Anket Şirketi MHP'yi Yüzde 5'e Düşürdü