Peri Masalına Hazır mısınız?

2021 gelinleri her ne kadar işlemeli ya da dantelli gelinlikler giyseler de elegant ve duru görünümleri ile davetlileri büyüleyecekler.

Evlerde geçirdiğimiz 2020 yılında doğum günleri, kutlamalar, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, bayramlar derken düğünler de iptal olan ya da kısıtlı düzenlenen etkinliklerin başında geldi.

Dünya hayatının sevgi, aşk, aile ve üreme üzerine kurulu olduğunu biliyoruz. Bu tekamülümüzün en önemli anı tartışmasız evlilik seremonileri. Günümüzde hala büyük coşku, sevinç, özen ve itina ile kutlanan düğünlere bir yıllığına kısıtlamamalarla tanık olmuş olsak da bu sene düğünler eski neşe ve gösterişine geri döneceğe benziyor.

İlkbaharın gelmesiyle hızlı bir düğün sezonuna hazırlanan gelinler bu yıl ihtişamlı bir sadelikle karşımıza çıkacaklar.

2021 yılı özgürlüğün yeni tanımı, büyük kitlesel zorlukların geride bırakılması, yeni dünya düzeninin başlangıcı olmakla birlikte insanların birbirinin kıymetini çok daha iyi anladığı, aile, sevgi, aşk, birliktelik, arkadaşlık gibi değerlerin hiç olmadığı kadar anlaşıldığı bir yıl olarak tarihte her zaman hatırlanacak.

Dolayısı ile bu yılki düğünler aşkın ertelenmemesi gerektiğini, aile kurmanın kıymetini bilenlerin korkmadan bir araya geldiğini, insanın hayatına sevdiğiyle devam etmesinin ne muhteşem bir durum olduğunu anlatacaklarından çok daha anlamlılar. 

2021 gelinleri her ne kadar işlemeli ya da dantelli gelinlikler giyseler de elegant ve duru görünümleri ile davetlileri büyüleyecekler. Eski dönemleri hatırlatan, duru güzelliği ön plana çıkartan retro çizgilerin hakim olduğu gelinlikler yılın gelinlerini film yıldızı görünümüne büründürürken kadınların güzelliklerini kapatmak yerine ortaya çıkartmaya odaklı olacaklar.

İnce hafif kumaşların, rahat hareket edilebilecek kesimlerin, zarif ışıltının yayıldığı detayların birleşimi olan gelinliklerde, bu sene cesur dekolteler ve siluetler yerlerini masum, yenilikçi ve iddialı bir şıklığa bırakacaklar.  

Gelinlik seçmeye çok fazla kişi ile birlikte gitmemeye, sadece beğendiğiniz için vücudunuza ya da tarzınıza uymayan bir gelinlik almamaya özen gösterin. Ancak aynı zamanda bunun hayatınızın en özel günlerinden biri olduğunu unutturacak bir görüntüde olmadığınızdan da emin olun.

Mümkünse bir stil danışmanından destek alın. Değilse size gerçekleri söyleyecek kişilerden fikir alın.

Bu muhteşem güne heyecan, coşku, keyif ve mutlulukla hazırlanın. 

Diğer Yazıları

En Çok Okunan Haberler
1 5 Mayıs Reyting Sonuçları: Kuruluş Osman, Sadakatsiz
2 Bakan Koca Veri Hatası Yaşadık Dedi Yeni Tabloyu Paylaştı
3 MHP Karşısında Diz Çöken Habertürk'e Davutoğlu Niye Destek Verdi?
4 Aylin Aslım'dan Hıncal Uluç'a Sert Tepki: Mutsuz Hıyar
5 Akşener Millet İttifakına Katılacak İki Partiyi Açıkladı
6 Fatih Portakal'dan Çok Konuşulacak Habertürk Yorumu: Omurgasız..
7 Sabah, Erdoğdu'nun Yazışmalarını İfşa Etti
8 Tam Kapanma 24 Mayıs'a Uzayacak mı? Soylu'dan Flaş Açıklama
9 Sedat Peker'in Videosundaki Berat Albayrak Detayı
10 Öykü Çelik'ten Ayrılık Açıklaması: Saygı Çerçevesi İçerisinde Bitti