Ferda İskitoğlu iskitogluferda@hotmail.com@

Netflix sen ne yaptın?

Çerez niyetine bir dizi The Politication...

Canım RTÜK öncelikle NETFLIX’ ime dokunma olur mu? Hani ücretsiz bir platform olsa hani ölçümlenen ve TV  programı gibi bir şey olsa Tamam. Ama Netflix bir dijital platform kendi başına. Ayrıca insanların para verip satın aldığı yani tercih ettiği bir olay. Birde çok iyi işler çıkarmıyorlar mı? Şimdi size yeni keşfimi söylüyorum. The Politication…

Başrollerinde Ben Platt,Gwynet Paltrow, Jessica Lange var. Tabi ben Lucy Boynton’cıyım o ayrı. Bir kız bu kadar güzel olabilir mi arkadaş? Neyse diziye geri dönelim. Size spoiler veriyim mi? Tamam tamam çok vermeyeceğim.

7 yaşında Amerikan Başkanı olmayı kafaya koyan Payton’un hikayesi… Çok varlıklı bir ailenin evlatlık çocuğu Payton ABD Başkanı olmak için öncelikle lisenin öğrenci birliği seçimlerine kafayı takar. Bizim ülkemizin klasik ”Proje çocukları” gibi ama bu sefer ebeveny değil, Payton’ın kendisi.

 Dizimim müzikleri, oyuncukları ve Gwynet Paltrow’un seksi dişiliğinden ibaret olmayan dizinin inanılmaz kurgusu. Çerez niyetine izleyiniz.

Diğer Yazıları

En Çok Okunan Haberler
11 Aralık 2019 Reyting sonuçları: Kuruluş Osman, Fatih Portakal, Afili Aşk lider kim?111 Aralık Reytingler: Kuruluş Osman, Fatih Portakal
7. Koğuştaki Mucize, Recep İvedik'i geride bırakarak bir rekora daha imza attı!27. Koğuştaki Mucize bir rekora daha imza attı!
Ahmet Hakan: Rahmi Turan beni tehdit etti, elinden geleni ardına koymasın3Ahmet Hakan: Rahmi Turan beni tehdit etti, elinden geleni ardına koymasın
Kılıçdaroğlu’ndan İstanbul’da ilginç buluşma4Kılıçdaroğlu’ndan İstanbul’da ilginç buluşma
AKP’den ilk kopan Abdüllatif Şener, Davutoğlu’nun partisi için ne dedi?5AKP’den ilk kopan Abdüllatif Şener, Davutoğlu’nun partisi için ne dedi?
Yasak Elma'dan Hercai dizisine bomba transfer!6Yasak Elma'dan Hercai dizisine bomba transfer!
Ahmet Davutoğlu yeni partisi için başvuru yaptı7Ahmet Davutoğlu yeni partisi için başvuru yaptı
Arabuluculuk sınavını geçemeyen AKP'li Yavuz: Son iki gün yoğun çalıştım..8Arabuluculuk sınavını geçemeyen AKP'li Yavuz: Son iki gün yoğun çalıştım..
Burhan Kuzu'dan Zaytung'a: Engeli kaldır adamsan9Burhan Kuzu'dan Zaytung'a: Engeli kaldır adamsan
Feyzullah Kıyıklık Ali Babacan ile buluştu! Babacan reddetti10Feyzullah Kıyıklık Ali Babacan ile buluştu! Babacan reddetti