Elite Netflix dizisinin 4. sezonunda kimler geri gelebilir?

Netflix'in gençlik dizisi Elite'in dördüncü sezonunda veda eden oyuncular belli oldu. Peki 4. sezonda kimler geri gelebilir? 4. sezon ne zaman başlayacak? İşte merak edilenler...

Nilüfer Şensöz-Roma - Netflix'in en enerjik dizisi Elite'in dördüncü sezonunda veda eden oyuncular belli oldu. Netflix, dördüncü ve beşinci sezonlarda geri dönmeyecek olan Elite kahramanları resmi olarak açıkladı. Yeni sezonda geri dönmeyecek isimler şöyle: Ester Expósito (Carla), Danna Paola (Lucrecia), Mina El Hammani (Nadia), Jorge López (Valerio) ve Álvaro Rico(Polo).   Dizinin sevilen isimlerinin ayrılmasını duyan Elite takipçileri, sosyal medyada çok sayıda yorumda bulunarak sevilen oyuncuların diziden ayrılmasına tepki gösterdi.

Netflix'in resmi İspanyol hesabında, meslektaşları tarafından kutlanan Ester, Danna, Mina, Jorge ve Álvaro'nun çekimlerinin son gününün sahne arkasında fotoğraflarını yayınladı. İşte fotoğrafların başlığı:

Okulun son günü her zaman en üzücüdür ve bu nedenle Carla, Lu, Valerio, Nadia ve Polo'ya veda ederken Las Encinas'ı gözyaşlarıyla neredeyse sular altında bırakıyoruz.

PEKİ 4. SEZONDA KİMLER GERİ DÖNEBİLİR?

Samuel (Itzan Escamilla), Guzman (Miguel Bernardeau), Rebeca (Claudia Salas), Ander (Arón Piper), Omar (Omar Shanaa) ve Cayetana (Georgina Amorós) gibi sevilen karakterler yakında yeni maceraların kahramanları olabilir.

ELİTE'İN HİKAYESİ....

Elite, ülkenin en seçkin okuluna gitmeye hak kazanan işçi sınıfından üç gencin hikayesini konu ediyor. Las Encinas, İspanya’nın en seçkin okullarından biridir. Ülkede yaşanan bir deprem pek çok okulun yıkılmasına neden olur. Açıkta kalan çocuklar bölgedeki diğer okullara dağıtılmaya başlayınca, işçi sınıfı ailelerden gelen üç çocuk da Las Encinas’a kabul edilir. Gençler başlarda bu durumu büyük bir şans olarak görür. Ancak çok geçmeden yanıldıklarını anlarlar. Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan üç genç ile her şeye sahip olan okulun zengin öğrencileri arasında büyük bir çatışma başlar. Sınıf arkadaşlarından birinin ölü bulunması ise ortamı iyice karıştırır. Polis tüm öğrencileri sorgudan geçirir. Peki suçlu ya da suçlular kimdir? 

LA CASA DE PAPEL'IN OYUNCULARI DA VAR

Elite’in oyuncu kadrosunda La casa de Papel’deki  María Pedraza, Miguel Herrán ve Jaime Lorente gibi isimler var. Elite’in senaryosunu Carlos Montero ve Darío Madrona ikilisi kaleme alırken yönetmenliğini Ramón Salazar ve Dani de la Orden üstlendi.

4.SEZON NE ZAMAN?

Elite dizisinin 4. Sezonu olacak ancak ne zaman olacağı henüz belli değil. Koronavirüs zorunlu molası nedeniyle 4. sezonunun 6 ay gecikmeli başlaması öngörülüyor. 2021'in baharında başlayabilir.

Diğer Yazıları

En Çok Okunan Haberler
1 Annesiyle hapse giren 3 yaşındaki Dilgeş için Nazan Öncel'den flaş paylaşım
2 26 Mayıs Reyting Sonuçları: Survivor, FOX Ana Haber
3 Survivor Aycan Yanaç'ın çılgına döndüğü an: Sercan Yıldırım'a isyan etti
4 Davutoğlu: Bana yapılan darbede Pelikan bir araçtı
5 İrem Sak’ın kürdanla imtihanı
6 Yılmaz Özdil: Dalkavuklara da kadro verilsin
7 Soylu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Albayrak Dışişleri Bakanı oluyor
8 TRT'nin Elimi Bırakma dizisine Yunanistan'da büyük ilgi
9 Erdoğan’ın eski danışmanı erken seçimin kanıtını gösterdi
10 Yaşar Okuyan: AKP’li 63 milletvekili Ali Babacan’ın Deva Partisi’ne geçiyor