2021 Saç Trendleri

Zahmetsiz ve Işıldayan Saçlar...

Modanın tamamlayıcısı saçlar sadece kadınlar için değil erkekler için de önemli bir stil parçası haline geleli uzun zaman oldu. Saç hepimizin havasını, algısını, modunu ve ruhsal durumunu yansıttığı en önemli parçalarından. 2021 yılında baş döndürücü yeniliklerle karşılaşacağımız saç modelleri ve renklerine biraz yakından bakalım.

Günlük görünümlü saçlara çok boyutluluk katacak olan ince ton farklılıkları bu yılın saçlarının vazgeçilmezi olacak. Saçlara hayat ve canlılık kazandıracak kusursuz harmanlanmış renk tonlarının ahenkli dansını izleyeceğimiz 2021 yılı saçlarının temel kelimesi doğallık olacak. 

Cesur kesimlerin gözler önüne serileceği bir döneme hazır olun. Herkesin kendi yüz şekline göre seçeceği kesimler keskin olmayan hatları ile karşımıza çıkacak. Kısa küt saçlar keskin olmayan hatları ile bu yılın favorilerinden olacak. 

Tatil denince akla gelen sarı ve tonları bu sene yerini karamel renge bırakacak. Tek ve düz gölgeler yerini daha rafine, cilalı ve birkaç renk tonunun birleşimine bırakırken iyi işçiliklerle saça yerleştirilmeleri ile dikkat çekecekler. Saçın doğal açılmış halini profesyonelce gördüğümüz saçlarla karşılaşacağımız bu sezon doğallığın güzelliğine odaklanacaklar.

Uzun zamandır keskin görmeye alıştığımız saçlar bu yıl yine katlı kesimlerle hayatlarımıza hareket, canlılık ve yaşam enerjisi getirecekler. 

Doğru yerde kullanılması kaydıyla bu sene dikkat çekici ve büyük ebatlarda saç aksesuarları saçları süsleyecekler. Son yıllarda muhteşem bir değişim ve gelişimde olan saç aksesuarları hayatlarımızda eskiye oranla çok daha önemli rol oynamaya ve tarzımızı yansıtmaya olan yardımlarıyla ciddi bir rol oynar oldular. Şık, havalı, çekici aksesuarların yılı bu yıl.

Küt saçların daha sık görüneceği sezonda bir süredir küt saç kullananların da saçlarını kısalttıklarını göreceğiz. Kısa kesim saçlar bu yıl kadınlara bambaşka bir hava katarlarken daha asi, kimin ne dediğini umursamayan, marjinal bir görünüme yol açacaklar. 

Sarıdan vazgeçmem diyenler bu sene sörfçülerin yaşam tarzını hissettiren parlak, zahmetsiz ve özensiz görünen doğal sarılıkla hayata renk katacaklar.

Bu yıl zahmetsiz saçlara dikkat çeken trendler ister kıvırcık ister kaba isterse ince saçlarda kişiselleşmeyi ve herkesin kendini bulmasını işaret edecek. Dalgalı saçlarını düzleştirmeye, düz saçlarını hareketlendirmeye çalışanların bu yıl saçlarını oldukları gibi sevip, nereye giderlerse gitsinler kendi halleri ile mutlu olabildiklerini gösterecek.

2021’in saçlarında en dikkat çeken nokta parlaklık olacak ve herkesin sağlıklı, havalı ama mutlaka ışıl ışıl görünen saçlara sahip olmak isteyeceği bir dönem olacak. Kuruluk, kıvrılma, hacim ya da canlılık gibi problemleri gidermek isteyen herkesin güçlü ve parlak saçlara sahip olmak için profesyonel ürün arayışının arttığı bir sürece hazır olun. 

Doğal görünümlü, dikkat çekici büyük örgülerin büyüsüne kapılacağımız bir süreç kapıda. Örgüler bu sene hiç olmadığı doğallık, büyüklük ve dağınıklıkları ile yılın çabasız doğal güzelliğine muhteşem bir uyum sağlayacaklar. 

Bükre İkizer Sosyal Medya Hesapları:

Instagram: https://www.instagram.com/bukreikizer/

Facebook: https://www.facebook.com/bforbukre

Twitter: https://twitter.com/bukreikizer

Diğer Yazıları

En Çok Okunan Haberler
1 Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar arasındaki Tartışma Büyüyor
2 Sedat Peker'den Yeni Kokain İddiası: İspatlayacağım
3 Sedat Peker Nihat Genç'in Hayatını Nasıl Değiştirdi?
4 Lütfü Türkkan’ın Çiftliğinin Yıkımını Görüntüleyen İHA Muhabirine Saldırı
5 22 Haziran Reytingler: Müge Anlı ile Tatlı Sert, Survivor
6 Veyis Ateş'ten Suç Duyurusu Açıklaması
7 Hacır, Uğur Dündar'ın Rahatsızlandığını Duyurdu
8 Sağlık Bakanlığı'ndan Şener Şen ve Ezgi Mola'lı Aşı Kampanyası
9 Altaylı: Hangi Gazeteciler, Hangi Siyasetçiler SBK'nın Yatında Keyif Çattı?
10 Sedsal Enerji’nin reklam yüzü Seren Serengil oldu