MedyaFaresi MedyaFaresi

Zuhal Topal kime rakip geliyor? Milliyet yazarı Sina Koloğlu detayları yazdı

Ünlü oyuncu sunucu Zuhal Topal uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönüyor. Sina Koloğlu, Topal'ın yeni programının detaylarını köşesinde paylaştı.

Eklenme: 23 Temmuz 2018 10:48 - Güncelleme: 23 Temmuz 2018 10:54

Milliyet yazarı Sina Koloğlu, Zuhal Topal'ın yeni rakibinin Fatih Ürek ve Onur Büyüktopçu olduğunu söyledi.

Topal'ın yapacağı programının Gelinim Mutfakta ve Yemekteyiz'in karışımı bir program olduğunu belirten Koloğlu "Bakalım nasıl bir rekabet olacak? Topal her iki sunucumuzun programından izleyici çalabilecek mi?" dedi.

İşte Koloğlu'nun bugünkü yazısından "Zuhal Topal kime rakip geliyor?" başlıklı o bölüm:

Evlendirme programları, olağanüstü hal nedeniyle kaldırılınca, izdivacın ağır topları farklı mecralara yöneldi. Onlardan biri de Zuhal Topal...

Bir süre bekledikten sonra Fox Global Agency ‘Momsters’ yarışmasının sunuculu haliyle ekrana dönüyor. Yani Esra Erol’la atışma alanı olmayacak. Peki bu sefer rakip kim? Fatih Ürek... Evet, format aynı değil ama ‘Gelinim Mutfakta’yla benzerlik gösteriyor.

Bu formatta da kaynanalar ve gelinler var. Stüdyonun dışına da çıkılıyor. Yemek yapılıyor ve listeyi kaynanalar belirliyor. Alışveriş halleri de ‘Yemekteyiz’i andırıyor. Beş gelin ve kaynana var.

Her gelin, kaynana nezaretinde villada yemeklerini yapıyor. Diğer kaynanalar davet ediliyor ve tekrar ‘Yemekteyiz’ formatına benzer şekilde, “Ayy, tadı hiç olmamış” muhabbeti başlıyor. Tüm adayların yemek gösterisi bittikten sonra, sıra oylamaya geliyor.

Yemek, sofra ve misafir ağırlama alanlarında puan veriyor kaynanalar. Topal, bu formatta sunacak. Muhtemelen, anlatıcı konumunda olacak. Fatih Ürek ve Onur Büyüktopçu’ya rakip görünüyor. Bakalım nasıl bir rekabet olacak? Topal her iki sunucumuzun programından izleyici çalabilecek mi?