MedyaFaresi MedyaFaresi

Zeynep Arıkan'dan cesur çıkış! Tatlıtuğ'u asla reddetmem!

Podyumlarda fırtına gibi esen Zeynep Arıkan, yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile bir projede yer almaya \"Hayır\" diyemeyeceğini söyledi.

Eklenme: 28 Ağustos 2010 09:26 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 12:12
Zeynep Arıkan, henüz 19 yaşında olmasına rağmen kusursuz vücudu ve meleksi yüzüyle şimdiden mankenler dünyasının en dikkat çeken isimleri arasına girdi bile... Ankara'da ailesiyle yaşayan ve lise eğitimini tamamlayıp üniversitede tasarım okumayı planlayan Arıkan, kariyeri ve gelecek projeleri hakkında bu ayki Boxer dergisine konuştu.

Kariyerinde önceliğin modellik sanırım. Peki, bu meslekte seni en çok etkileyen isim kim?
İngiliz model Agyness Deyn. Onun tarzını çok beğeniyorum. Duruşu çok farklı, çok uçuk kaçık. Kıyafeti, saçı, günlük yaşamında oldukça uçlarda biri. Onu, kendime yakın olarak görüyorum.

ANNE-BABA PROFESÖR!
Karşına nasıl bir teklif gelse asla hayır diyemezsin?
'Victoria's Secret' markasının defilesine çıkmam teklif edilse tabii ki "Hayır" diyemem! Oyunculuk yapacak olsam da Kıvanç Tatlıtuğ ile bir dizide ya da bir filmde oynama teklifi gelse asla "Hayır" demem. Mutlaka gider, eğitim alır, o rolü kaparım.

Modellik yaparken gidebileceğin en uç nokta nedir? Mesela Lady Gaga'nın biçimsiz platform topuklarını giyer misin mesela?

Tabii ki giyerim. Onlarla sokakta bile yürüyebilirim. İç çamaşırı defilesine kolay kolay "Evet" demem. 'Victoria's Secret' markası çok farklı ama tabii...

Modelliğin yanı sıra eğitim hayatında nasıl bir planın var?
Benim annem de, babam da profesör. Ben henüz liseyi bitirmeye çalışıyorum. Görsel İletişim Tasarım okumayı düşünüyorum. Kısa filmler çekerek, fotoğrafçılık öğrenerek bir bakış kazanacağımı düşünüyorum.

Seni daha koyu renk saçlarla tanıdık ama sürekli bir değişim içindesin. İmajını sıklıkla değiştirmekten çekinmiyor musun?
Saç rengimi çok sık değiştirirdim. Şimdiki halimi seviyorum. Güzel ve daha çekici gösterdiğimi düşünüyorum. Tonu belki değişebilir ama sarıyla devam edeceğim. Belki daha sonra kumrala dönebilirim.

Sabah