MedyaFaresi MedyaFaresi

Zafer Algöz Görevimiz Tatil'de cimri baba oldu

Zafer Algöz ve Demet Akbağ'ın başrolünde yer aldığı Görevimiz Tatil 23 Şubat’ta vizyona girecek.

Eklenme: 27 Ocak 2018 12:23 - Güncelleme: 27 Ocak 2018 12:26

Tiyatro, dizi ve sinma dünyasının ünlü simi Zafer Algöz ilk defa Demet Akbağ ile bir arada. Algöz, orta sınıf bir Türk ailesinin, geleceği için birikim yapan babası Sıtkı Mutlu’yu canlandırıyor. Gelecek kaygısıyla bugünü yaşamayı unutan Sıtkı Mutlu 9 yıldır ailesini tatile götürmeyi atlamıştır. Bir aile psikiyatrı tarafından tatil görevi verilen Sıtkı Mutlu, bulabildiği en ucuz karavanla ailesini tatile götürmek üzere yola çıkacaktır.

SugarWorkz ve Taff ortak yapımı aile komedisi Görevimiz Tatil'in senaryosu Çakalllarla Dans serisinin de yönetmeni Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’ye ait.

Demet Akbağ’ın canlandırdığı “titiz ve fedakar” Türk annesi “Türkan Mutlu”nun eşi “Sıtkı Mutlu”yu Zafer Algöz’ün canlandırdığı filmin diğer rollerinde ise Deniz Altan, Ali Keçeli, Hakan Bilgin, Özlem Türkad, Enis Arıkan, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Ahmet, Onur Dilber, Sarp Akkaya, Yılmaz Gruda, Anıl Tetik yer alıyor.

9 yıldır tatile çıkmayan bir ailenin, terapi seansıyla başlayan değişimleri, tatilleri ile devam edecektir.

Ailece bir arada olmanın yenide keşfedileceği eğlenceli tatil macerası, pekçok kişinin hayatını değiştirip, ülke gündemine bile oturacaktır.