MedyaFaresi MedyaFaresi

Yonca Lodi'nin Canım Ailem'li klibi rekora koşuyor! VİDEO

Şarkıcı Yonca Lodi \"Emanet\" adlı yeni şarkısının klibini, ekranların sevilen dizilerinden birinin görüntüleriyle oluşturdu.

Eklenme: 17 Aralık 2009 11:14 - Güncelleme: 30 Mart 2016 00:46

Yeni albüm çıkaran şarkıcılar son dönemlerde ilginç tanıtım yollarına başvuruyor. Büyük izleyici kitlesine sahip dizilerle şarkılarını tanıtan Gülben Ergen, Aslı Güngör, İzel, Göksel gibi şarkıcılara Yonca Lodi de katıldı. Gülben Ergen son albümü "Uzun Yol Şarkıları"nın tanıtımını albüm çıkmadan önce "Canım Ailem" aracılığıyla yapmıştı. Yonca Lodi'nin son single çalışması "Emanet" de başrollerini Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Mola ve Şebnem Bozoklu'nun paylaştığı "Canım Ailem" dizisinin görüntüleriyle izleyiciye tanıtıldı.

30 BİN KİŞİ İZLEDİ
Beğeni toplayan şarkıya şimdilerde dizinin sahnelerinden oluşan bir de klip çekildi. Dizide yer alan romantik sahneler duygusal şarkıyla birleştirildi. Dizinin ilk bölümlerinden itibaren Meliha, Samim, Ali, Seyhan, Halim ve Feride arasında gelişen olaylar klipte yerini aldı. Bir hafta önce internetteki video paylaşım sitesi youtube'a yüklenen klibin videoları şimdiden 30 bini aşkın kişi tarafından izlendi.

KLİBİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN