MedyaFaresi MedyaFaresi

Yılan tarafından ısırılan adam, yılanı ısırarak öldürdü!

Hindistan’ın kuzeyindeki Uttar Pradeş eyaletinin Etah şehrindeki evinde dinlenen Raj Kumar bir yalan tarafından ısırıldı. Ardından kendisi de yılanı ısırarak öldüren Kumar yoğun bakımda tedavi görüyor.

Eklenme: 29 Temmuz 2019 22:43 - Güncelleme: 29 Temmuz 2019 21:50

Hindistan’ın kuzeyindeki Uttar Pradeş eyaletinin Etah şehrindeki evinde dinlenen Raj Kumar içkisini içerken yılan kıvrılarak içeri girdi ve Kumar’ı ısırdı. Kumar’ın babası Babu Ram, “Yılan onu ısırdı. Karşılığında da (Raj) onu ısırdı ve parçalara ayırdı” dedi.

Adamı hastaneye kaldıran aile, parçalara ayrılan yılanı da doktorlara göstermek için yanlarına aldı. Kumar'ın durumunun kritik olduğu söylendi. Hatanın doktoru N. P. Singh, “Bu kesinlikle tuhaf. Yılan ısırığıyla gelenleri gördüm fakat daha önce yılan ısıran ve onu yanında çantayla getiren birini hiç görmemiştim” dedi.

Adamı ısıran sürüngenin keme yılanı olduğu bildirildi. Uzmanlar genellikle bu türün zehirli olmadığını düşünüyor. Kumar’ın babası ayrıca, pazar günü gerçekleşen olayda adamın sarhoş olduğunu söyledi.

İndependent Türkçe'nin haberine göre: Hindistan medyasına konuşan Ram, “Oğlum içkiliydi… Yılanı ısırdı ve parçalara ayırdı” dedi. Doktorlar Kumar’ın tedavi için bir başka hastaneye nakledildiğini belirtti. Söylenenlere göre Kumar’ın ailesi olayın ardından ölü yılanı yaktı.

Öte yandan bu olay, bir insanın kendisini ısıran yılanı ısırdığı ilk örnek değil.

Daha geçen ay Gujarat eyaletinde 60 yaşındaki bir Hint erkek, bir sürüngen ısırığıyla ölmüştü. Adam ölmeden kısa süre önce, saldıran yılanı da kendi ısırığıyla öldürmüştü.