MedyaFaresi MedyaFaresi

Yiğit Bulut Habertürk'e konuk olan Özkök için ne yazdı?

Habertürk Tv Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut, Özkök'ün kendi televizyonuna konuk olmasını nasıl değerlendirdi.

Eklenme: 31 Ekim 2010 15:40 - Güncelleme: 28 Mart 2016 03:56
'Çakma Yiğit Bulut'lar' şimdi Ertuğrul Özkök'e saldırıyorlar...

EN güçlü zamanında "abi" diye peşinde dolaşan, şimdinin "Yiğit Bulut kopyası" arkadaşlar, bakıyorum Ertuğrul Özkök'e aslan kesiliyorlar.

Geçti beyler, o dönem geçti! Ağaçlara ayaktayken "meydan okunur", ağaç devrilmiş, iş bitmiş "tatlı su aslanları" meydan okuyorlar... Bu arkadaşların psikolojisini de anlıyorum; tam taklit ediyorlar! Olmaz be kardeşler, programları kopyalayın, konuşma stilimi hatta saçları (saçınız varsa) kopyalayın ama Ertuğrul Özkök'e saldırmak size düşmez, hele bu döneminde!

Sevgili dostlar, en güçlü döneminde "Yanlış yapıyorsun" dedim, savaştım ve inandığım yolda yürüyerek, yanlış yolda gittiğini düşünerek o gruptan ayrıldım... .

Özkök, artık "benim için" deneyimlerini izleyiciyle paylaşabilecek bir "televizyon figürü", izlendiği sürece Habertürk ekranlarına "Hoş geldin" diyebilirim... Bir de not düşeyim: "411 el kaosa kalktı" başta olmak üzere, birçok mesleki hataya imza attı, bunların unutulması mümkün değil, en azından vicdani olarak hesabını da vermesi gerekli! Gerekli ama bu süreç "birikimini" paylaşmasına engel değil...

Sonuç: Güçlü döneminde "yalakası" olanlar, o zaman karşı çıksalardı "adam" olurlardı, şimdi "madara" oluyorlar... Biraz vicdan, biraz erkeklik-insanlık onuru!

Yiğit Bulut / Habertürk