MedyaFaresi MedyaFaresi

Yetenek Sizsiniz Türkiye çekimleri başladı

Yetenek Sizsiniz Türkiye programının sunucusu ve yönetmeni Acun Ilıcalı, sunucu Alp Kırşan ve jüri üyelerinden Eser Yenenler, ilk programın çekimlerini Bilecik’te gerçekleştirdi.

Eklenme: 06 Eylül 2014 18:23 - Güncelleme: 24 Mart 2016 04:44

Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde 2 gün süren çekimlerin ardından konuşan Acun Ilıcalı, üçüncü kez geldikleri Bilecik’i çok sevdiklerini ve mutlu olduklarını söyledi. Ilıcalı, "Bilecik’in uğurlu geldiğini düşünüyorum. Geçen sezon çok güzel çekimler yapmıştık. Bilecik halkını da çok seviyoruz. Bizi çok güzel karşılıyorlar. Bilecik halkı bizleri adeta buraya çekiyor, biz de geliyoruz” dedi.
Bilecik’in izleyici kitlesinin kaliteli olduğunu ifade eden sunucu Alp Kırşan ise, ’’3’üncü kez Bilecik’e geldik. Acun ağabey çok seviyor Bilecik’i. Buranın izleyici kitlesi çok güzel ve kaliteli. Bilecik’in damak tadı da çok güzel. Onun için hiçbir sıkıntı çekmiyoruz. Bilecik’in temiz havası meşhur, bir sürü çam ormanları var. O yüzden de temiz havası çok hoşumuza gitti” diye konuştu.
Bilecik’in yüz ölçümü küçük olmasına rağmen enerjisinin büyük olduğunu kaydeden Eser Yenenler, "Vallahi Bilecik’e gelmeye doyamıyoruz. Bu bizim için çok önemli bir etken. Bilecik, yüz ölçümü küçük ama enerjisi en büyük şehir. Geçen sefer de söylediğim gibi Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin çekimini, hatta bizim için çok önemli olan ilk çekimini burada yapıyoruz. Ayrıca bu ilgi ve sevgi için de çok teşekkür ediyorum. Bilecik’e geldiğimden beri köfte yiyorum. Hayatımda ilk defa kahvaltıda köfte ve ekmek kadayıfı yedim. Gerçekten Bilecik’te her şey çok güzel" şeklinde konuştu.