MedyaFaresi MedyaFaresi

Yer Gök Aşk ve Lale Devri dizisi birleşti!

Avşar Film'in patronu Şükrü Avşar, 'Yer Gök Aşk' ve 'Lale Devri' dizisini birleştirme kararı aldı.

Eklenme: 04 Eylül 2013 11:21 - Güncelleme: 05 Nisan 2016 11:38

Şu günlerde büyük reyting savaşlarının başladığı dizi dünyasında bir ilk yaşandı. Avşar Film'in patronu Şükrü Avşar, flaş bir karar aldı.

FOX'ta 3 yıl boyunca seyirciyle buluşan ve haziran başında final yapan "Yer Gök Aşk" dizisini Bu sezon 4. yılına giren "Lale Devri" dizisiyle birleştirdi.

Kapadokya'da çekilen "Yer Gök Aşk"ın aralarında Sultan, Hamiyet'in kızı ve onun eşi karakterlerin de yer aldığı pek çok oyuncusu bu sezon "Lale Devri"ne geçiş yaptı.

Şükrü Avşar daha önce Yer Gök Aşk'ta Selen Soyder'in canlandırdığı Toprak karakterini Lale Devri'ne transfer ederek reytinglerin yükselmesini sağlamıştı. 3 yıl sonra ise Avşar, bu kez biten dizisinin oyuncularını aynı karakterlerle Lale Devri'nde yaşatacak.

HATİCE ASLAN DEVAM EDECEK

Olaylı set ortamıyla sık sık gündeme gelen Lale Devri'nde başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman tarafından geçen aylarda tartaklanan Hatice Aslan projeden ayrılacağını söylüyordu.

Ancak Aslan yapımcıyla imzaladığı anlaşma nedeniyle diziye devam ediyor. Aslan dizinin yeni bölümlerinde oğluyla Londra'da yaşayacak. Dizi ekibi Aslan'ın Londra'daki sahnelerinin bir kısmını geçen günlerde çekti.

Milliyet

TOLGAHAN VE SELEN SOYDER EVLENDİ.. FOTO GALERİ

LALE DEVRİ'NDE YILIN DÜĞÜNÜ!