MedyaFaresi MedyaFaresi

Yasak Elma 20. yeni bölüm fragmanları yayınlandı! Alihan sert kayaya...

Yasak Elma 20. yeni bölüm fragmanları FOX TV tarafından ekrana verildi.

Eklenme: 26 Ekim 2018 21:11 - Güncelleme: 26 Ekim 2018 21:31

Yasak Elma’da Alihan Zeynep’i unutmak için önemli bir adım atar. Zeynep de bu adımdan çok kötü bir şekilde haberdar olur.

Halit ile zor günler geçiren Yıldız, teselliyi Kemal de bulur. Yasak Elma 20. yeni bölüm fragmanında ise; Kemal, Yıldız'a açık açık onunla gelip gelmeyeceğini soruyor.

Her şeyden haberdar olan Ender, Halit ile konuşmaya gidiyor. İşte Yasak Elma 20. yeni bölüm fragmanı…

YASAK ELMA 20. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

YASAK ELMA 20. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YASAK ELMA 19. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yıldız, Halit'i Defne'nin evinden yakalar. Ancak hesap sorarken hesap veren kişi konumuna düşer. Defne, Yıldız'ın Halit'ten para alabilmesi için onu mağazalarla anlaşma yapmaya yönelmişti. Şimdi de bu gerçeği Halit'e söyleyerek ondan nasıl para tırtıklandığını anlatıyor.

Halit yazıklar olsun diyerek orayı terk ediyor ve Defne'ye de bir daha karşına çıkmamasını söylüyor. Yıldız koşarak Halit'in peşinden gidiyor. Kemal kapıda ne olduğunu anlamaz halde bekliyor ve Yıldız'ı oradan götürüyor. Defne hızını alamıyor ve bu rezilliği erkesin duyması için Ender'i arıyor. Yıldız eve gidince yaşadıklarını Halit'e anlatmaya çalışıyor.

Tüm bunların Defne'inn başının altından çıktığını söylüyor. Halit ise onu dinlemiyor, valizini toplayıp evden çıkıyor. Kızlarına da seyahate gittiğini söylüyor. Arabasına binerken de Kemal'i gittiği yeri saklaması konusunda tembihliyor.

ALİHAN: BİTTİ

Alihan ile Zeynep dönülmez bir yola girer. Zeynep bir kez daha Alihan'ı reddeder. Alihan ise elinde Zeynep'e aldığı yüzükle kalakalır. Alihan da artık vazgeçmeye karar verir. Artık bir çıkış olmadığını düşünür. Çünkü kimse için yapmadıklarını Zeynep için yapmıştır.

Ender Yıldız'ın yaptıklarını Defne'den öğreniyor. Ender bu aklı Defne'nin verdiğini anlıyor. Ender, Defne'yi yerden yere vuruyor. Onun üzerinden bu olayı herkese yaymak istediğini anlıyor ve bu işin içine çekilmeyeceğini söylüyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

ENDER HALİT'İN YERİNİ ÖĞRENİYOR

Yıldız ise Zeynep'e yaşadığı olayı çarpıtarak anlatıyor. Ender ise Kemal'den Halit'in yerini öğreniyor. Defne ile konuştuğunu ve olanlardan haberini olduğunu söylüyor. Toplantı için otelde olduğunu ve Halit'i içeri girerken gördüğü yalanını uyduruyor.

Halit başta mesafeli davransa da Ender, Halit'i kandırmayı başarıyor. Halit ile Ender geceyi beraber geçiriyor. Ender'in ısrarlı tavırları sonrasında Halit düşünmek istediğini söyler.

ALİHAN MESAFEYİ KOYUYOR

Alihan, Cem' e artık Zeynep ile arasından bir şey olmayacağını söylüyor. Alihan, Zeynep'e karşı çok mesafeli davranıyor. Cem de Alihan'dan duyduklarını Zeynep'e anlatıyor. Zeynep şimdiden Alihan'ın bu kararlı tavrını kaldıramıyor. Düşman olmadıklarını söylese de Alihan arkadaş da olmadıklarını söylüyor.

HALİT ENDER'İ TERSLİYOR

Ender ikinci günde otelde Halit'e masa hazırlıyor. Romantik anlar yaşayacaklarını umut etse de Halit onu tersleyerek oradan gönderiyor. Ender evine gidiyor. Ama küplere binerek Halit'i kıskandırma girişimlerine başlıyor.

ZEYNEP'İ YIKAN MANZARA

Zeynep tüm duvarlarını yıkıp Alihan'a gidiyor ama kapıyı Hira açıyor. Alihan ile Hira'nın birlikte olduğunu anlayan Zeynep bir darbe daha alıyor.