MedyaFaresi MedyaFaresi

Yaprak Dökümü'nün Oğuz'undan final tüyoları!

İzleyicilerine veda edecek Yaprak Dökümü'nde Tolga Karel final sahnesini ağzından kaçırdı.

Eklenme: 29 Aralık 2010 09:18 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 09:06
Büyük final Reyting rekortmeni Yaprak Dökümü bu akşam veda ediyor. Tolga Karel, final sahnesini ağzından kaçırdı: İzleyenler Leyla ile Oğuz’a çok şaşıracak.

İŞTE YAPRAK DÖKÜMÜ VEDA FRAGMANI

Kırdığı reyting rekorlarıyla 4,5 yıldır ekrana damgasını vuran efsane dizi Yaprak Dökümü, bu akşam Kanal D ekranlarında muhteşem bir finalle veda etmeye hazırlanıyor. Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden uyarlanan 174 bölümlük ‘Yaprak Dökümü’ hakkında dizinin oyuncuları dizi ve final hakkında konuştu:

GÖKÇE BAHADIR (Leyla):

* Hayatımı Yaprak Dökümü’nün öncesi ve sonrası diye ikiye ayırabilirim. Benim çıkış noktam oldu diyebilirim.Kendimi ifade etme şansını yakaladım ve artık herkes beni tanıyor.

* Aile olmak, abi olmak, kardeş olmak. Dizide biz onlara ayna tuttuk.

* Evden gelinlikle çıktığım sahne unutamayacağım anlardan biri.

* Yaprak Dökümü önemli bir şeye vesile oldu, artık daha kaliteli işler yapılıyor. Görüldü ki gerçekten emek verildiğinde, özen gösterildiğinde ve tabii ki doğru insanlar bir araya geldiğinde başarı kaçınılmaz oluyor. En büyük örneği işte Yaprak Dökümü...

TOLGA KAREL (Oğuz):

* Yaprak Dökümü dizinin dışında hayatın gerçeğiydi. İstanbul’a gelen bir ailenin çöküşüydü.

* Vurulduğum an benim için çok büyük performans sergilediğim bir roldü. Aynı zamanda çok acı çektim.

* Herkesin mutlu olacağı bir final bölümü hazırladık. Bizler final bölümünü çekerken çok ağladık. Yaprak Dökümü hayranları bu akşam mendillerini hazırlasın.

* İzleyicileri en çok Leyla ile Oğuz’un final sahnesi şaşırtacak.

Bennu Yıldırımlar: İnsanları üzen, sevindiren aynı zamanda şaşırtan bir final olacak.

Güven Hokna: Kitaba göre finalde bir melodram var. Ben seyircilerin şartlanmaması için söylememeyi tercih ediyorum.

Deniz Çakır: Final senaryosu o kadar sarsıcıydı ki ağlayarak okudum. Çok sürprizli bütün ailenin dönüm noktası yaşayacağı bir olay var.

Fahriye Evcen: Çok şaşırtıcı ve ağır bir final olacak. Bu sefer dozu biraz daha artıracak, musluğu biraz daha açacağız. Final çekimleri sırasında hiçbir oyuncu ağlamakta zorluk çekmedi. Kendi adıma ben çok rahatlıkla ağladım diyebilirim.