MedyaFaresi MedyaFaresi

Yakında baba olacak Halit Ergenç, üç kadın arasında kaldı!

Aynı anda üç kadına âşık bir adamın hikayesi olan \"Acı Aşk\", 18 Aralık'ta gösterime girecek. İşte filmin hikayesi ve ateşli sahnelerden ilk görüntüler.

Eklenme: 01 Aralık 2009 20:39 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 08:50

Aşkı yaşayan adamı Halit Ergenç, kadınları ise Songül Öden, Cansu Dere ve Ezgi Asaroğlu canlandırıyor. "Acı Aşk"ın oyuncuları Halit Ergenç, Cansu Dere ve Songül Öden, filmi Milliyet Sanat dergisinin aralık sayısında Nil Kural'a anlattı.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Songül Öden ve Halit Ergenç, senaryodan çok etkilenmiş. Öden, "Bir sonraki sayfayı tahmin edemiyordunuz; kurgusu zekice ve çok farklıydı" diyor. Ergenç ise "Okurken bir sonraki sahneyi, karakterlerin bir sonraki adımda ne yapacağını tahmin etmek çok zordu" diye anlatıyor senaryo hakkındaki görüşlerini...

FİLMİN ARABESK BİR YANI VAR

Halit Ergenç, "Bu filmin arabesk bir yanı var" diyor. Songül Öden de "Belki bu aşk Avrupa'da yaşansa finali böyle olmayacaktı" diye ekliyor.

Filmde, trafik kazası geçirip görme yetisini kaybeden sevgiliyi canlandıran Canus Dere, rolü için Altı Nokta Körler Derneği'ne gitmiş. O filmin arabesk damarı hakkında şöyle diyor: "Filmin senaryosunu okuduğumda çok beğendim, çok etkileyiciydi ve arabesk damarının filme başbaşka bir renk kattığını düşünüyorum. Aynı zamanda bir o kadar da, insanlara yaklaştıran bir durum bence..."

SIRA SEYİRCİDE

Oyuncuları Nil Kural'a filmin çıkış noktasının arabesk olduğunu ifade ediyor. Röportajla ilgili ayrıntılar Milliyet Sanat'ın aralık sayısında... Röportajın tamamını okuduktan sonra filmi izlediğinde bakalım sinema seyircileri film hakkında ne düşünecek?