MedyaFaresi MedyaFaresi

Wilma Elles'in zor kararı

Bu sezon herhangi bir dizide adı görünmüyor ama meğer Wilma Elles'e Almanya, Amerika, Dubai ve Türkiye'den çok teklif gelmiş. Teklifleri değerlendirirken karar vermekte zorlanan Elles, Radikal'in edindiği bilgiye göre bir sinema filmine "Evet" demiş.

Eklenme: 20 Ağustos 2014 17:38 - Güncelleme: 21 Mart 2016 01:28

WİLMA ELLES FOTOGALERİ

'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisiyle Türkiye ’de ünlenen, mankenlik yapan, filmlerde oynayan Wilme Elles, yeni sezonda herhangi bir dizinin kadrosunda görünmüyor. 'Yeni yayın döneminde televizyon ekranlarında olmak için projeleri değerlendirdiği' duyurulan Elles, 'HemAlmanya ’dan, hem Amerika’dan ve Dubai’den hem de Türkiye’den birçok teklif almış ama neye karar vereceğini bilemediği için büyük bir kriz içindeymiş. Ha bire proje ve senaryo okuyan ve ‘Caroline’ karakterinden sonra yine duygusal bağ kurduğu bir rol arayışında olan Elles, henüz içine sinen bir dizi bulamamış ama Radikal'in edindiği bilgiye göre bir-iki hafta içinde Anadolu'da çekimleri yapılacak birsinema filmine "Evet" demiş.

Amerika’da oyunculuk eğitimi alıp orada bir sinema projesinde de yer alan Elles, oyunculuk kariyerine Türkiye’de devam etmekte kararlı… 

Mücevherlerini uçakta unuttu!

Deniz kızı Wilma