MedyaFaresi MedyaFaresi

Volkan dönerse Milli Takım'ı bırakırım!

Yorumcu Erman Toroğlu, A Milli Takım'a yeni dahil edilen Yunus Mallı ile ilgili değerlendirmede bulunurken, Ay Yıldızlı ekipteki kalecilik konusuna da değindi.

Eklenme: 17 Kasım 2015 12:00 - Güncelleme: 21 Mart 2016 20:02

A Spor'da yayınlanan 'Takım Oyunu' programında çarpıcı açıklamalarda bulunan Erman Toroğlu, Türkiye-Kazakistan maçı öncesi kendisine tribünden küfür edildiği gerekçesiyle sahayı terk eden deneyimli file bekçisi Volkan Demirel'i hedef aldı.

"YUNUS İYİ OLSA BIRAKMAZLARDI"

Eski hakem Toroğlu, "Almanlar bu işi kafaya koysalardı Yunus Mallı'yı bize bırakırlar mıydı? Mesut Özil'de Alman Federasyonu çok bastırdı, buna pek bastırmadı zannediyorum. Alman'ın işine gelse Alman alırdı. Tabi onun da bizi tercih etmesine sebep Fransa'ya gidişimiz. Fransa'ya gitmeseydik kabul etmezdi herhalde. Çünkü sahneye çıkacak, burada çıkamayacak. Kaç yaşında bu çocuk 21, bir Dünya Kupası daha 4 sene sonra, 25 yaşında. Burada garanti gidecek" dedi.

"VOLKAN DEMİREL DÖNERSE BIRAKIRIM"

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'in A Milli Takım kadrosuna davet edilmemesi hakkında ise Erman Toroğlu, "Bazı şeylerin prensibini yapacaksınız. Bir tane maç alacağım diye bazı değerlerinizi yemeyeceksiniz. Bazı değerlerinizi kaybederseniz hiçbir şey yapamazsınız. Volkan Babacan'ı; bu kadar getirmiş adamı satacağım, Volkan Demirel'i; sahayı terk etmiş adamı getireceğim. Bunu konuşmak bile tuhaf. Eğer Volkan Babacan oynamasın, Volkan Demirel oynasın Milli Takım'ı 4 sene dondururum" ifadelerini kullandı.