Abone Ol

Vatanım Sensin yıldızlarına reyting darbesi!

Yayınladığı iki sezonda reyting rekorları kıran Vatanım Sensin dizisinin iki önemli karakteri Yıldız (Pınar Deniz) ve Hilal (Miray Daner) reyting kurbanı oldu.

Vatanım Sensin yıldızlarına reyting darbesi!

Her iki oyuncunun rol aldığı diziler beklenen reyting başarısını yakalayamadı ve ekranlara veda etmek zorunda kaldılar...

Bir Deli Rüzgar adlı dizide Gökçe Yücel karakterini canlandıran Pınar Deniz, Vatanım Sensin’den sonra çıktığı ilk dizi yolculuğunda 6 bölüm sonra ekranlara veda ederken, Kanal D ekranlarının yeni sezondaki iddialı dizilerinden biri olarak lanse edilen ve Medyapım'ın yapımcılığını üstlendiği “Bir Litre Gözyaşı” 6. Bölüm ile ekranlara veda edecek.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan Yürekli karakterine hayat veren Miray Daner de, Pınar Deniz ile aynı kaderi paylaştı ve reyting yarışında yenik düştü.

Dizinin final bölümünün ise 11 Kasım Pazar akşamı yayınlanması bekleniyor.

Vatanım Sensin dizisi yayınladığı dönemde izlenme rekorları kırarken Hilal ve Yıldız’ın performansları oldukça beğenilmişti.

Vatanım Sensin yıldızlarına reyting darbesi! - Resim: 1

Vatanım Sensin’de rol alırken Yıldız (Pınar Deniz) (Sağda) ve Hilal (Miray Daner) (Solda)

MEHMET SÖZ’DE, LEON ŞAHİN TEPESİ’NDE

Bu arada, Miray Daner ve Pınar Deniz ekranlara veda ederken yine Vatanım Sensin dizisinde Mehmet karakteri ile tanınan Genco Özak ise Söz dizisinin 3. sezon kadrosuna dahil oldu. Genco Özak’ın Söz dizisinde Kopuk isimli bir karaktere hayat vereceği öğrenildi. Yine, Vatanım Sensin dizisindeki Leon karakterindeki başarılı oyunculuğuyla tüm dikkatleri üstüne çeken Boran Kuzum’un da çekimlerine başlanan ve Atv ekranlarında yayınlanacak olan Şahin Tepesi adlı dizi ile ekranlara geri döneceği öğrenildi.