Vatanım Sensin 14. bölüm 2. fragmanına Atatürk'ün fotoğrafları damga vurdu

Vatanım Sensin 14. bölüm 2. fragmanı izleyicileriyle buluştu. Tarihi sahneleriyle hafızalarda yer edinen Vatanım Sensin yeni fragmanlarına Atatürk’ten gelen mektup ve İzmir marşı damga vurdu.

Eklenme: 01 Şubat 2017 17:31 - Güncelleme: 01 Şubat 2017 17:57

Yarın yayınlanacak bölümde Mustafa Kemal'den mektup geliyor, Cevdet bir taraf belirlemek zorunda kalıyor. İşte, Vatanım Sensin 14. bölüm fragmanları ve yeni bölümden ilk detaylar!

Vatanım Sensin yeni bölümü merakla beklenirken yayınlanan fragmanlar çarpıcı detayları gözler önüne serdi. Vatanım Sensin 14. bölüme dair ipuçları veren iki fragman birden yayınlandı. Her iki fragmanda da Atatürk’lü sahneler dikkat çekti. Vatanım Sensin 14. bölüm ilk fragmanında; Cevdet'in Tevfik için kurduğu plan başarıyla sonuçlandı diye düşünülürken, Eşref'in son hamlesi ile tüm dengeler değişiyor ve Eşref, Cevdet'e silahını doğrultuyor. Öte yandan Cevdet, Mustafa Kemal'den gelen mektup ile harekete geçiyor Vatanım Sensin 14. Bölüm 2. fragmanında ise Yüzbaşı Yakup geliyor; Cevdet'e Mustafa Kemal'den mektup getiriyor! Mustafa Kemal'in yanında görmek istediği Cevdet'e, Eşref Paşa karşı çıkıyor! İşte, tüm bu gelişmelerin detaylarını gözler önüne seren yeni bölüm fragmanları!

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Vatanım Sensin son bölümde; Tevfik'e kurduğu tuzakla gerçekleri öğrenmeye çalışan Cevdet, Eşref Paşa'nın sürpriz hareketiyle bilmediği olaylar olduğunu anlamıştı. Yeni bölümde ise Cevdet'in Tevfik'i köşeye sıkıştırması ile Eşref Paşa’nın eline geçen silahlar tüm dengeleri değiştirecektir Tevfik yaptığı savunmayla namlunun ucundan kendini sıyırsa da Mustafa Kemal Atatürk’ün Cevdet'e yazdığı mektup, onun için çok daha büyük bir tehlikenin başlangıcı olacaktır. Şayet Nazilli de Türkler zafer kazanırsa Cevdet'in Yunan Ordusu ile işi bitecek ve ailesine kavuşacaktır. Cevdet'in eski Osmanlı üniformasını istemesi Azize'yi yeniden ümitlendirir. Cevdet, Mustafa Kemal Paşa'nın çağrısına ne cevap verecek? Mustafa Kemal, Cevdet'e mektup yolluyor! Cevdet, kimin tarafında savaşa katılacak? Eşref Paşa'nın yeni hamlesi ne olacak? Eşref Paşa ve Tevfik'in ortak hareketi ne? Cevdet'in, Yunan Ordusu içindeki görevini öğrenen Mustafa Kemal, yaptıklarını takdir ediyor; Yüzbaşı Yakup ile gönderdiği mektupta kendi tarafında görmek istediğini beyan ediyor! Bunu öğrenen Eşref Paşa, Cevdet'in taraf seçmesini istiyor! Cevdet, Osmanlı üniformasını giyecek mi? Azize ve çocukları ne tepki verecek? Mustafa Kemal'in ordusuna katılacak mı?