MedyaFaresi MedyaFaresi

Var Mısın Yok Musun'da sürpriz evlilik teklifi!

VİDEO- Fox'un sevilen yarışması Var Mısın Yok Musun'da büyük sürpriz yaşandı. Yarışmacı Lale'nin erkek arkadaşı canlı yayında evlenme teklifi etti.

Eklenme: 17 Şubat 2012 02:27 - Güncelleme: 04 Nisan 2016 20:52

Var mısın Yok musun’da duygusal anlar!.. Lale’ye evlenme teklifi!.. VİDEO

Fox TV’nin sevilen yarışması Var Mısın Yok Musun’un bu akşamki yarışmacısı Lale Göçmen’di. Lale büyük bir şanssızlıkla başlarda büyük kutuların birçoğunu açtırdı. Son 500.000’i de açtırınca stüdyo’da duygusal anlar yaşandı. Hayat hikayesini ve yaşadıklarını samimiyetle anlatan Lale gözyaşlarını tutamadı. Lale’nin duygusal hayat hikayesi stüdyoyu da gözyaşlarına boğdu.

 Lale’nin üzüldüğünü ve ağladığını gören erkek arkadaşı Necati ise canlı yayına bağlanarak Lale’ye güzel bir sürpriz yaptı. Necati canlı yayında Lale’ye evlenme teklif edince Lale ne yapacağını şaşırdı ve " aileme sormam gerekiyor" diyerek stüdyodaki yarışmacı arkadaşlarına sordu. yarışmanın sunucusu Asuman Krause ise " Necati’yle bir ömüre var mısın yok musun? " diyerek beklenen soruyu sordu. Lale ise Necati’yi daha fazla bekletmeyerek "varım" dedi. Sonunda hayalinin gerçek olacağını söyleyen Lale "mutlu bir aile kurmakta kararlıyım" dedi. Son 2 kutuda 5.000 TL ve 100.000 TL bırakan Lale Göçmen Hamdi Beyin 25.000 TL teklifini kabul etti.