MedyaFaresi MedyaFaresi

Ünlülerin hocası Salih Memişoğlu'ndan cin paylaşımı: Alan içerisinde gezinen...

Kamuoyunda Ünlülerin hocası olarak bilinen Salih Memişoğlu'nun Instagram hesabından paylaştığı görüntüler ortalığı karıştırdı.

Eklenme: 10 Aralık 2018 21:54 - Güncelleme: 10 Aralık 2018 22:07

Kamuoyunda kendisini 'Bioenerji - Metafizik Uzmanı' olarak tanıtan Salih Memişoğlu, sosyal medya hesabından 'cin' olduğunu iddia ettiği bir görüntü paylaştı. Memişoğlu'nun paylaştığı görüntüler, sosyal medya kullanıcıları tarafından tepkiyle karşılandı.

Memişoğlu, Instagram hesabından paylaştığı videoda ''Tarafımıza bir takipçimiz tarafından ulaşan bu görüntü dün çekildi. Nedir bu diye soranlar için bir sıfat unsuru kullanarak alan içerisinde gezinen cin olduğunu tespit ettik'' ifadelerini kullandı.

Memişoğlu'nun paylaşımı sosyal medyada çok sayıda paylaşım aldı. Memişoğlu'nun videosunu paylaşan çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, 'cin' olduğu iddia edilen görüntülerdeki canlıyı "Çok sevimli" olarak nitelendirdi.

Memişoğlu'nun paylaşımını yorumlayan bir kullanıcı, "Bir de tişört giydirmişler" derken, başka bir kullanıcı ise "Ne yer ne içer, tuvalet eğitimi var mıdır?" sorusunu sordu.