MedyaFaresi MedyaFaresi

Ünlü oyuncular yeni sezonda ne kadar para alacak?

Eylül ayının yaklaşmasıyla televizyon dünyası hareketlendi. Kanallar, devam eden dizilerle rekabet etmek ve izleyiciyi ekrana çekmek için kesenin ağzını açtı

Eklenme: 13 Ağustos 2013 15:05 - Güncelleme: 24 Mart 2016 15:46

Malkoçoğlu rolüyle yükselişini sürdüren Burak Özçivit, Reşat Nuri Güntekin’in romanından ekrana uyarlanacak ‘Çalıkuşu’ dizisinde rol alacak. Bölüm başına 40 bin liraya imza atan Özçivit’in rol arkadaşı Fahriye Evcen de aynı ücreti alacak.

ÇAĞATAY ULUSOY-SERENAY SARIKAYA

Star’ın yeni dizisi Med cezir,Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’yı bir araya getirdi. Sarıkaya bölüm başına 25bin, Ulusoy ise 30 bin liraya anlaştı.

MEDCEZİR’İN 1. TANITIM FRAGMANI.. VİDEO GALERİ

İŞTE MEDCEZİR’DEN GÖRÜNTÜLER -FOTO GALERİ-


METE HOROZOĞLU-ASLI ENVER

Polisiye bir dizi olan Sırlar’da Mete Horozoğlu ile Aslı Enver oynayacak. Horozoğlu’nun bölüm başına kazanacağı rakam 25 bin lira. Enver ise 20 bin liraya rol kesecek.

HAZALKAYA-HAKAN KURTAŞ

A.Ş.K.’ta Hazal Kaya ve Hakan Kurtaş başrolü paylaşıyor. Hazal Kaya, bölüm başına 40 bin lira, Kurtaş ise 15 bin lira alacak.

Kıvanç Tatlıtuğ/ Farah Zeynep Abdullah

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisinde Çarlık Rusya’sının görkemli yaşantısından, Bolşevik ihtilaliyle İstanbul’a sürüklenen hayatlar anlatılıyor. Tatlıtuğ, bu sezon bölüm başına 65 bin lira, Zeynep Farah ise 25 bin lira kazanacak.

Mehmet Akif Alakurt/ Gamze Özçelik

Fatih Sultan Mehmed’in hayatını anlatacak olan ‘Fatih’ dizisinde Mehmet Akif Alakurt, Gamze Özçelik, Seda Akman, Birkan Sokullu ve Hande Soral gibi isimler rol alacak. Dizinin başrol oyuncusu Alakurt bölüm başına 30 bin lira, gözdesini canlandıran Gamze Özçelik ise 25 bin lira kazanacak.

İŞTE FATİH’TEN İLK KARELER! FOTO GALERİ!

OKAN IŞIK – BUGÜN GAZETESİ