MedyaFaresi MedyaFaresi

Ünlü oyuncu aşkını anlattı: Kocam harika bir erkek

Karadayı'nın Hakime Hanım'ı Bergüzer Koral özel hayatından bahsetti.Korel,Halit Ergenç'e olan aşkını anlattı. 'Halit harika bir erkek' diyen Bergüzer Korel,çocuk istediklerini belirtti.  

Eklenme: 21 Haziran 2014 12:32 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 00:16

ATV ekranlarında yayınlanan 'Karadayı' dizisinin 'Hakime Hanım'ı Bergüzar Korel, Mega TV'ye konuk oldu. 'Mas Vale Tarde' adlı programın önceki gün yayınlanan bölümünde hakkında merak edilen soruları yanıtlayan oyuncu, eşi Halit Ergenç'e olan aşkını ve aile yaşantılarını anlattı.

"HALİT HARİKA BİR ERKEK"

Eşi Halit Ergenç ile mutlu bir evlilikleri olduğunu söyleyen Korel, "Halit; çok naif, sürprizler yapan, sarıp sarmalayan, zarif, karşısındakinin ne istediğini önemseyen, harika bir erkektir. İyi bir baba ve iyi bir eştir" dedi.

'ALİ'YE KARDEŞ İSTİYORUZ'

Ünlü oyuncu, programda oğlu Ali'ye olan bağlılığından da bahsetti. Bütün vaktini oğlu Ali ile geçirmek istediğini söyleyen Korel, "Geçtiğimiz haftalarda reklam çekimi için Prag'a gittim, Ali yine yanımdaydı. Her yere elimden geldiğince Ali'yle gidiyorum" diye konuştu. İkinci bir çocuk istediklerini de belirten ünlü oyuncu, "Ali de, ben de ona bir kardeş istiyoruz" dedi.

"ÜNLÜYÜZ AMA İNSANIZ"

Eşiyle birlikte sıradan bir hayat yaşadıklarını da anlatan Bergüzar Korel, şunları söyledi: "Ünlü bir anne-babanın çocuğuydum ama normal bir hayat yaşıyorduk. Şu an Halit ile bunu yapmaya çalışıyoruz. Ünümüzle yaşamıyoruz. Bizi pazarda alışveriş yaparken ya da havaalanında yerde otururken görebilirsiniz. Ünlüyüz ama insanız."