MedyaFaresi MedyaFaresi

Ünlü milyarderin önce sevgilisi geldi

DÜNYANIN en ünlü futbol takımlarından Chelsea'nin patronu ve ünlü Rus milyarder Roman Abramoviç'in Rus sevgilisi 33 yaşındaki Dasha Zhuckova, özel bir jet ile bugün sabah saatlerinde Bodrum'a geldi.

Eklenme: 04 Ekim 2014 15:53 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 16:40

Zuchkova öğle saatlerinde ise bir koruma ordusu ile bindiği bot ile lüks bir otelin SPA merkezine gitti. Abramoviç'in ise iki gün içinde Bodrum'da olması bekleniyor.

Ünlü Rus milyarder Roman Abramoviç'in bir hafta önce Rodos'tan Bodrum'a gelen ve Bodrum Kalesi'nin üç mil açığında demirleyen 165 metre uzunluğundaki 1.2 milyar dolar değerindeki yatının ilk konuğu ünlü milyarderin 33 yaşındaki Rus moda tasarımcısı ve dergi editörü sevgilisi Dacha Zhuckova oldu. Bugün sabah erken saatlerde özel bir jet ile Milas- Bodrum Havalimanı'na gelen Zhucokav, VIP araçla yata geçti. Öğle saatlerinde ise yattan koruma ordusu ile birlikte bindiği bot ile ayrılan Zhuckova ünlü bir otelin SPA merkezine gitti. Zhuckova'nın yatta bulunduğu sırada iki botun, denizden sürekli koruma yaptığı görüldü.
Üç yüzme havuzu, özel sinema salonları, dalış ve su sporları ekipmanları ve iki mini deniz altısının bulunduğu Eclipse isimli özel yat ise Bodrum'da yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu. Eylül ayının başlarında da Bodrum'a tatile gelen Abramoviç'in iki gün içerisinde turistik ilçeye geleceği ardından tatilini Gökova körfezinde ve Ege adalarında sürdüreceği öğrenildi.