MedyaFaresi MedyaFaresi

Ünlü DJ’ler ve Deniz Özdoğru ile W Secret Garden’da yaz eğlencesi

W Istanbul’un şehrin kalbine gizlenmiş bahçesi W Secret Garden’da 5 Temmuz Cuma Alican ve Yang, 12 Temmuz Cuma Miret ve Mousike, 19 Temmuz Cuma Avangart Tabldot, 26 Temmuz Cuma Doruk ve Semi DJ kabinine geçerek, İstanbul gecelerine damga vuracak.

Eklenme: 11 Temmuz 2019 12:39 - Güncelleme: 11 Temmuz 2019 12:47

İstanbul’un eğlence hayatına farklı bir renk getiren W Istanbul, birbirinden ünlü yerli ve yabancı DJ performansları ve renkli partileri ile göz dolduruyor.

Eğlenceye yazlık mekanı W Secret Garden’da devam eden W Istanbul’da eğlence hiç bitmiyor.

Birbirinden ünlü DJ’ler her Cuma akşamı unutulmaz partilere imza atıyor. Her Çarşamba akşamı ise Deniz Özdoğru olağanüstü sesi ve canlı performansı ile yaz gecelerine W Secret Garden’da damga vuruyor.

W Istanbul’un şehrin kalbine gizlenmiş bahçesi W Secret Garden’da 5 Temmuz Cuma Alican ve Yang, 12 Temmuz Cuma Miret ve Mousike, 19 Temmuz Cuma Avangart Tabldot, 26 Temmuz Cuma Doruk ve Semi DJ kabinine geçerek, İstanbul gecelerine damga vuracak.

Deniz Özdoğru

Secret Garden,yaz boyunca eğlencesine hiç ara vermeden devam ediyor; 2 Ağustos Cuma Luca Musto, 9 Ağustos Cuma Aksak, 16 Ağustos Doruk, 23 Ağustos Timbolettı, 30 Ağustos’ta ise Avangart Tabldot sevenleriyle buluşacak.

W Secret Garden’da, gün içerisinde W tarzı fine dining yapabilir, W Liquid Lab’den çıkan eşsiz içecekler eşliğinde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.