MedyaFaresi MedyaFaresi

Uğur Dündar'a saygı gecesinde özel sürpriz!

Usta gazeteci ve televizyoncu Uğur Dündar için 29 Nisan'da saygı gecesi düzenlenecek.

Eklenme: 24 Nisan 2013 18:53 - Güncelleme: 23 Ocak 2016 17:14

Beşiktaş Belediyesi’nin sekiz sezondur düzenlediği “Ustalara Saygı” toplantıları, Uğur Dündar için gerçekleştirilecek geceyle devam edecek. Faruk Şüyün tarafından hazırlanan etkinlikte, hem seyircileri, hem de Uğur Dündar’ı sürprizlerle dolu bir akşam bekleyecek.

Vefa Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Gazetecilik Enstitüsü’nden mezun olduktan sonra 1970’te TRT’de çalışmaya başlayan Uğur Dündar, “Ustalara Saygı”da sevenleriyle sahneden hasret giderecek. Dündar, Özlem Gürses’in sunuculuğunu üstleneceği gece boyunca sahnede kendisine de sürpriz olacak konukları ağırlayacak. Bugün kendisi kadar ünlü olan çocukluk ve gençlik arkadaşlarından mesleğe birlikte başladığı ya da farklı dönemlerde mesai arkadaşları olmuş gazeteci-televizyonculara, sanat camiasında yollarının kesiştiği ustalardan iş dünyasının en tepesindeki isimlere uzanan konukları, gece boyunca Uğur Dündar’ın bilinen ve bilinmeyen yönlerini seyircilere aktaracaklar.

Yine sürpriz sanatçıların katılımıyla müziğin de es geçilmeyeceği “Ustalara Saygı” toplantısında, Uğur Dündar için hazırlanan bir belgesel film de izlenebilecek.

Uğur Dündar için hazırlanan “Ustalara Saygı” toplantısı 29 Nisan Pazartesi gecesi saat 20.00’den itibaren Akatlar Kültür Merkezi’nde izlenebilecek.