MedyaFaresi MedyaFaresi

TV yıldızının seks kaseti sızdırıldı!

Meksikalı TV yıldızı Vivian Cepeda'nın seks kasedi internete sızdı. Şarkıcı Eliseo Robles ile seks yaparken görüntülenen Cepeda, porno görüntü üzerine hayranlarının kendisini yargılamamasını istedi ve o zaman aşık olduğunu söyledi.

Eklenme: 29 Aralık 2014 17:24 - Güncelleme: 02 Nisan 2016 13:14

Geçtiğimiz hafta sızdırılan 31 saniyelik videoda 26 yaşındaki yıldız çıplak olarak 36 yaşındaki Robles ile seks yaparken görüntüleniyor. Görüntülerde sürekli kameraya bakan çiftin kaydın farkında oldukları görülüyor.

Cepeda'nın hayranları ise ağır konuştu. Bir hayranı, "Oldukça seksi bir kadın ancak bunu kocasına saklamalıydı ve videoya çekmemeliydi" dedi. 

Bir televizyon programına konuşan Vivian Cepeda ise şu açıklamayı yaptı:

"Bir kadın olaran bugün kamera karşısna çıkma cesaretini buldum ve bir yetişkin olarak sorumluluk alıyorum. Bu videoyu yaptığımızda ikimizin de ilişkisi yoktu. O zamanlar aşıktım, o yüzden beni yargılamayın. Hepimiz hata yaparız ve ödeyeceğimiz cezanın büyüklüğünü bilemeyiz. Hayatta hatalarımızdan öğreniriz ve ben bundan öğrenmek zorundayım."

Cepeda daha sonra, "Birkaç saniye bir insanın hayatını değiştirebiliyor. Bu kolay bir şey değil" tweetini attı.
 

Cepeda'nın bir diğer hayranı ise, "Onun için iyi. Çıktı ve kendisini eleştirenlere cevap verdi. Hem seks kasedi çıktıysa ne olacak, bence oldukça iyi gözüküyor. Keşke aynısına ben de biraz sahip olabilseydim" şeklinde konuştu.

(vatan)