MedyaFaresi MedyaFaresi

Türkiye'nin güzeli bu akşam seçiliyor!

FOTO GALERİ- Miss Turkey 2012 maratonunda sona gelindi. Yarışmanın finali bu akşam Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılacak.

Eklenme: 31 Mayıs 2012 10:21 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 12:24

İşte Miss Turkey 2012 güzelleri!.. FOTO GALERİ-

Eser Yenenler ve Asuman Krause’nin sunacağı gecede 20 güzel, hem mayolu hem de gece için özel hazırlanan tuvaletleriyle podyuma çıkacak. Yarışmada birinci olacak güzel ülkemizi Miss World’de, ikinci güzel Miss Universe’de, üçüncü güzel de Miss Earth’de temsil edecek. Dördüncü güzel ise ‘Miss International’ ilan edilecek.

JÜRİDE KİMLER VAR
Türkiye güzelini seçecek isimler; Burak Hakkı, Jülide Ateş, İbrahim Çelikkol, Tülin Şahin, Demet Şener Kutluay, Güneri Civaoğlu, Seda Domaniç, Zeynep Tosun, Dr. Nuri Soysal, Nezahat Tosun ve Can Sandıkçıoğlu.

BONOMO SAHNEDE
Star TV, saat 20.00’den itibaren Miss Turkey 2012’yi canlı olarak yayınlayacak. Kırmızı halıda Simge Tertemiz ve Ece Belen konuklarla kısa röportajlar yapacak. Bu yılki Eurovision temsilcimiz Can Bonomo ve Atiye de şarkılarıyla geceye renk katacak.

Miss Turkey 2012’nin finali bu akşam. 20 genç kız, Türkiye’nin en güzeli seçilebilmek için Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda podyuma çıkacak. İlk 3’e girenler, uluslararası yarışmalarda Türkiye’yi temsil edecek. İşte kraliçe adayları...

İşte Miss Turkey 2012 güzelleri!.. FOTO GALERİ-