MedyaFaresi MedyaFaresi

Turist kızdan masöre şok suçlama! Eli kaymış!

27 yaşındaki Ö.Ü., Michaela Isakas'a masaj yaparken öyle bir şey yaptı ki...

Eklenme: 21 Nisan 2011 16:27 - Güncelleme: 01 Nisan 2016 17:30

27 yaşındaki Ö.Ü., Michaela Isakas'a masaj yaparken, anüs ve vajinasına parmağını soktuğu iddiasıyla, 10 yıldan az olmamak üzere hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Isakas, geçen yıl Haziran ayında erkek arkadaşı Lucas Dan Alexander ile birlikte tatil için Kemer’deki 5 yıldızlı bir otele geldi. Sevgilisi ile birlikte Türk hamamına giden genç kız masaj yaptırmak isteyince, masör Ö.Ü. tarafından sevgilisinden ayrı bir bölüme alındı. Hayatında ilk kez masaj yaptıran Isakas’ın bikinisini de çıkarttıran masör O.Ü., iddiaya göre masaj sırasında iki parmağını Finlandiyalı genç kızın anüs ve vajinasına sokup çıkartmaya başladı. Ö.Ü. bu durumdan rahatsız olduğunu söyleyen Isakas’ı, ’masajın bu şekilde yapıldığını’ ikna etti. Odaya çıktığında bunun erkek arkadaşına yapılmadığını öğrenen turist kız, soluğu poliste aldı.

’MASAJ BU ŞEKİLDE YAPILIR’ DEMİŞ

Michaela Isakas, Kemer Cumhuriyet Savcısı Ahmet Altun’a verdiği ifadesinde, şunları söyledi:
"Yüzüstü yattım. Üzerimdeki bikiniyi çıkardı. Bacaklarımdan başlayarak bana masaj yapmaya başladı. Sonra bir anda iki parmağını popoma soktu. Daha sonra parmaklarını anüsümden çıkartıp, vajinama soktu. Parmaklarını vajinamın içinde hareket ettirdi. Ben rahatsız olunca da, ’masaj bu şekilde yapılır’ dedi. Daha önce hiç masaj yaptırmadığım için doğru söylediğini düşündüm. Daha sonra erkek arkadaşım ile buluştuğumuzda ona bunu sordum, o bana kendisine masaj yapılırken böyle bir şey yapılmadığını söyledi. Resepsiyona indik ve durumu anlatarak şikayetçi olduk."

’ELLERİM YAĞLIYDI, KAYMIŞ OLABİLİR’

İddiaları reddeden masör Ö.Ü. ise, "Ellerim yağlıydı, biraz kaymış olabilir. Ancak kesinlikle o niyetle bir şey olmadı. Bunlar sigortadan para alabilmek için uyduruyor" dedi.
Antalya Cumhuriyet Savcısı Cafer Tüfekçi ise hazırladığı iddianamede Ö.Ü. hakkında ’cinsel saldırı’ suçlamasıyla 10 yıldan az olmamak kaydıyla hapis cezası istedi. Antalya 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’ne açılan davada tutuksuz Ö.Ü.’nün yargılanmasına önümüzdeki günlerde başlanacak.