MedyaFaresi MedyaFaresi

Tuba Büyüküstün yıldız haritasına baktırdı

Altı aydır aşk yaşadığı Umut Evirgen (28) ile Ocak'ta İtalya'nın başkenti Roma'da evlenecek olan Tuba Büyüküstün (35), astrolog Vedat Delek'e yıldız haritasına baktırdı.

Eklenme: 23 Kasım 2017 14:50 - Güncelleme: 23 Kasım 2017 14:52

5 Haziran 2017'de altı yıllık eşi Onur Saylak'tan boşanıp, kendisinden 7 yaş küçük işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşayan 35 yaşındaki ve 2 çocuk annesi Tuba Büyüküstün, astrolog Vedat Delek'e yıldız haritasına baktırdı.

Astrolog Vedat Delek, Tuba Büyüküstün'e ''Çok yakında Türkiye'de taşınıp yurt dışına yerleşeceksin. Hollywood'dan büyük bir teklif alacaksın. Avrupa ve Amerika'da seni tanımayan kalmayacak'' dedi.

DÜĞÜNÜ FERZAN ÖZPETEK YÖNETECEK

Tuba Büyüküstün (35) ile Umut Evirgen'in (28), Ocak'ta İtalya'nın başkenti Roma'da evlenecek. Nikah konsoloslukta kıyılacak. Kutlama ise Roma’da yaşayan dünyaca ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’in evinde yapılacak. Ferzan Özpetek aynı zamanda Tuba Büyüküstün’ün şahidi olacak.

Tuba Büyüküstün’ün, Emirgan’daki gece kulübü ‘Gizli Kalsın’ın sahibi olan genç sevgilisini çok kıskandığı, Umut Evirgen’i çevresinden kopardığı konuşuluyor.

İddiaya göre; Tuba Büyüküstün, Umut Evirgen’in Instagram’da takip ettiği kişileri bile inceliyor. Eski kız arkadaşlarına ‘like’ yapıp yapmadığını kontrol ediyor. Hatta onları takipten çıkartmasını bile istiyor.

Umut Evirgen ise Tuba Büyüküstün’ün sözünden çıkmıyor. Yakınlarına “Ona sırılsıklam aşığım, daha önce böyle bir şey yaşamadım” diyor.