MedyaFaresi MedyaFaresi

Torpil Hava Yolları! Vali Bey'in kızı THY'ye nasıl alındı?

Cerrah'ın kızından sonra, İstanbul Valisi Güler'in kızı da THY'de işe başladı! Daha önce Tarikat Hava Yolları demiştik, meğerse torpil ağır basmış...

Eklenme: 11 Ağustos 2009 18:13 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 20:34
OSMANİYE Valiliği'ne atanan İstanbul eski Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'ın kızından sonra, İstanbul Valisi Muammer Güler'in kızı da THY'de işe başladı.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden iki yıl önce mezun olan İstanbul Valisi Muammer Güler'in kızı Burcu Güler, THY Hukuk Müşavirliği'nde avukat olarak işe başladı.

26 Haziran 2007'de Ticaret Üniversitesi'nin Akatlar Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde düzenlenen mezuniyet törenine İstanbul Valisi Muammer Güler ve eşi Neval de katılmıştı. Törene hem vali hem de veli sıfatıyla katılan Güler, kızının diplomasını kendisi vermişti. Stajını tamamlayan Burcu Güler'in bir süre önce THY Hukuk Müşavirliği'nde göreve başladı.

İstanbul eski Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'ın kızı Zeynep Gözde Cerrah da THY'de çalışıyor. THY'de Pazarlama ve Satın Alma Departmanı'nda uzman olarak göreve başlayan Zeynep Gözde Cerrah, bir süre önce terfi ederek Teftiş Kurulu'na müfettiş yardımcısı olarak atanmıştı
Etiketler : thy, güler'in kızı