MedyaFaresi MedyaFaresi

Titreşimli oyuncak genç kadının içine kaçtı, hastaneye koştular

Medyafaresi.com Dış Haberler- Amerika'nın Arizona eyaletinde bir kadının titreşimli cinsel oyuncağı vücudunun içine kaçınca soluğu hastanenin acilinde aldı. 

Eklenme: 28 Ocak 2020 13:04 - Güncelleme: 28 Ocak 2020 15:55

Medyafaresi.com Dış Haberler- Erkek arkadaşıyla romantik bir  gece için buluşan Arizonalı kadın, küçük titreşimli cinsel oyuncağını da yanına aldı.

Çift romantik yemek sonrası eve gittiler. İsminin açıklanmasını istemeyen kadın, vibratörü dıştan kullandıklarını söyledi.

Kadın daha sonra vibratörü odada aradığında hiçbir yerde bulamadı. Kadın, erkek arkadaşına "Nerede bu?" diye sorduğunu ve erkek arkadaşı da bilmediğini söylediğini ifade etti.

İçinde titreşim hissettiğini söyleyen Arizonalı kadın, büyük bir panikle hastanenin aciline gitti.

Jinekolog Dr. Greg Marchard, "Vajinada vibratör yoktu" diyerek röntgende hastanın vücudunun içine baktıklarında gördükleri karşısında şaşkınlık içinde kaldığını söyledi.  

"Röntgenle baktığımda bu cihazın aslında mesanede olduğunu fark ettiğimde gerçekten şaşırdım.Tüm kariyerim boyunca hiç böyle bir dava görmedim”
diyen Dr.Marchard, vibratörün üretradan geçtiği ve hastanın mesanesine girdiği ve kendini yana doğru yerleştirdiğinin belirlendiğini ifade etti.

Doktorlar ciddi bir ameliyat ile vibratörü çıkarttılar. Arizonalı kadın iyileşmekte olduğunu ve cinsel oyuncakları bir daha kullanmayacağını açıkladı.

(Medyafaresi.com)