MedyaFaresi MedyaFaresi

The Walking Dead izleyicileri seks sahnesinden iğrendi

Bir izleyici sahne esnasında "travma yaşadığını" söyledi

Eklenme: 24 Şubat 2020 20:54 - Güncelleme: 24 Şubat 2020 23:04

The Walking Dead'in yeni bölümü, dizinin bugüne kadarki en garip sahnesini içeriyordu.

“Squeeze” adlı bölüm başlangıçta Daryl (Norman Reedus), Carol (Melissa McBride) ve diğer karakterlerin, onları Alfa'nın (Samantha Morton) yönlendirdiği mağaradan kurtulma girişimlerine odaklandı. Hayranlar ayrıca Negan'ın (Jeffrey Dean Morgan) kurnazca Whisperers'a dahil oluşuna da tanık oldu.

Negan bunu yapmak için Alfa'yı, astlarından Gamma'nın (Thora Birch) ona ihanet ettiği konusunda uyardı.
The Walking Dead şimdiye kadarki en korkutucu iki bölümle dönüyor.

The Walking Dead 10. sezon: Fragman bir sonraki bölümde kimin öleceğini mi gösteriyor?

The Walking Dead'in geleceği belli oldu: Anlatılacak sayısız hikaye var
Alpha'nın, Negan'ı sadakatinden ötürü en çok hoşuna gideceğini düşündüğü "hissiz" bir şekilde ödüllendirmesini izleyiciler şok içinde izledi: Ölü maskesini giyerken onunla seks yaparak.

Şaşırtmaca, hayranlar arasında fikir ayrılıklarına yol açtı. Geçen yıl olası sahnenin haberleri sızdığında çoğu kişi, sahnenin aşırıya kaçacağına inanarak haberlerin yanlış olduğunu varsaydı.

Ancak Angela Kang, Hollywood Reporter'a şunları söyledi:

Her zaman Alpha, Negan ve garip ilişkilerinin hikayelerine benzer bazı hikayelere ihtiyacımız olduğunu düşündük.
Seks sahnesi, senaryo yazarı David Leslie Johnson-McGoldrick'ten karakterleri seks yapacak bir duruma yerleştirmesi istendiğinde ortaya çıktı. Kang, "(David) dedi ki 'Tamam! (Hikayeyi) buraya nasıl getiririm emin değilim! İzin verin biraz üzerinde çalışayım!'" diye konuştu.

Kang şöyle devam etti:

Senaristin çizgi romandaki ilişkiye dair harika tahmini, kendiliğinden gelişen ve eğlenceli bu yolla toparlandı. Bunu izleyici kitlemize kablolu yayın için uygun ama yine de şaşırtıcı şekilde göstermenin yolunu bulmaya çalışırken keyifli vakit geçirdik.

Bir kişi "Negan ve Alpha arasındaki sahneyi aklımdan silmeye çalışıyorum" diye tweet atarken birçok diğer kişi de şaşkınlığını gösteren gönderiler paylaştı.Bir diğer kişi, sahne sebebiyle "travma yaşadığını" öne sürdü. (Independent Türkçe)

Etiketler : thewalkingdead