The Roman yayınlarından yeni kitap: Peru Travması

Sonra ne oldu? İnsanlar hastalandı, insanlar savaştı, insanlar yalnızlaştı ve sonunda tümü birden bağlanmış atlar gibi huysuzlaştı.

Eklenme: 01 Temmuz 2019 13:38 - Güncelleme: 01 Temmuz 2019 13:40

Arka Kapak Yazısı:

Amazon Nehri murdar bir güne uyandı o sabah. İstanbul kalkışlı uçak Bogota’ya ulaşamadı...

Her şey böyle başladı.Ya da her şey böyle bitti. Çünkü Voodoo büyülerinden Amazon şamanlarının ceset asma ayinlerine kadar uzanan kayıtdışı ilimleri, bildiğimiz kitaplar asla yazmadı, hiçbir okul öğretmedi ve biz kavrayışsız diplomalar aldık.

Bu ağaç dediler, bu taş, bu da ekmek... Hepsi için birer hikâye uydurdular. Öğrendiğimizi zannederken unutturdular, aklımızın, şuurumuzun ve bilincimizin muhteşem uyumuna izin vermediler.

Sonra ne oldu? İnsanlar hastalandı, insanlar savaştı, insanlar yalnızlaştı ve sonunda tümü birden bağlanmış atlar gibi huysuzlaştı. İnsan düştükçe doğa düştü, dünya düştü, gökyüzündeki melekler düştü.

Ve en son o uçak düştü...

Geride kazadan sağ kurtulmuş bir babayla ne ölüsü ne dirisi bulunan küçük kızı kaldı. Bir de Amazon yerlilerinin içinde ayavaska ayinlerine sıkışmış bir hayat...

Eser Adı: Peru Travması
Yazar: Mehmet Mollaosmanoğlu

Editör: Ece ErdoğuşLevi

Yayınevi: The Roman

Orijinal Dil: Türkçe

Türü: Roman

Katkıda Bulunanlar: Selcan Karabulut Tat, Yağmur Önay, Gözde Döneli,Burçin Şenel, Ceyda Çakıcı Baş, Müstesna Yaratıcı İş Fikirleri/Erdi İpek

Etiket Fiyatı: 32,50 TL

KDV: % 0
Cilt Bilgisi: Ciltsiz

Basım Tarihi: Temmuz 2019

Basım Bilgisi: 1. Baskı

Sayfa Sayısı: 400

Kitap Boyutları: 13,5x21

ISBN No:978-605-7950-43-7

Barkod No: 9786057950437

Çıkış Tarihi:- 1 Temmuz 2019

Yazar Hakkında:
Mehmet Mollaosmanoğlu: Alanya doğumlu yazar inşaat mühendisidir. İlk romanı Ataerkil’in 2007’de basılmasının ardından bugüne kadar toplam on bir eseri yayımlanmıştır. Hâlâ Alanya’da mesleğine devam etmekte aynı zamanda gerilim-kurgu dalında romanlar yazmaktadır.