MedyaFaresi MedyaFaresi

The Innocents dizisinden dikkat çeken tanıtım

Yeni Netflix orijinal dizisi The Innocents’ın tanıtım fragmanı izleyici karşısına çıktı.

Eklenme: 15 Şubat 2018 21:05 - Güncelleme: 15 Şubat 2018 22:18

2018’te tüm dünyada aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak yeni Netflix orijinal dizisi The Innocents’ın tanıtımı yayınlandı.

İşte o tanıtım:

The Innocents dizisinin konusu:

Ergenlik çağındaki Harry ve June, baskıcı ailelerinden uzaklaşmak için birlikte evden kaçar. Ancak bu sıradışı yolculukta kendileriyle ilgili keşfedecekleri şeyler, masum hayallerini rayından çıkarır. Ailelerinin her ikisinden de sakladığı sırlar ikilinin birbirine olan aşkını kırılma noktasına getirir. Sahip oldukları sıradışı özellikler ise kendilerini sonsuza dek ayırmak isteyen güçlerin niyetini ortaya çıkarır.

The Innocents Charlie Pattinson, Elaine Pyke ve Willow Grylls’in yönetiminde İngiltere merkezli New Pictures tarafından çekildi. Dizinin yapımcılığını Chris Croucher, yürütücü yapımcılığını ise Farren Blackburn (ile birlikte Charlie Pattinson, Elaine Pyke ve Willow Grylls) üstlendi. Blackburn ayrıca 8 bölümden altısının yönetmeni.

Dizide Sorcha Groundsell (Clique, Iona, Sleeping Lions) June karakterini, Percelle Ascott (Wizard vs. Aliens, The Weekend Movie) Harry karakterini, Guy Pearce (L.A. Confidential, Memento, The King’s Speech) ise Halvorson karakterini canlandırıyor.