MedyaFaresi MedyaFaresi

TFF binasından çıkarken Aziz Yıldırım'a büyük şok!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Federasyon binasına gelerek Yıldırım Demirörenle görüştü.

Eklenme: 11 Haziran 2013 15:26 - Güncelleme: 04 Nisan 2016 06:42

Yıldırım, TFF binasına giderek Futbol Federasyonu Yönetimi ile bir araya geldi. Aziz Yıldırım’ın UEFA müfettişlerinin Fenerbahçe’yi Disiplin Kurulu’na sevki sonrası gelişmeleri değerlendirmek, izlenecek yolu belirlemek için fikir alış-verişinde bulunmak üzere Futbol Federasyonu’na gittiği belirtiliyor.

AZİZ YILDIRIM FEDERASYON BİNASINDAN AYRILDI

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım Futbol Federasyonu Binası’ndan ayrıldı... Yıldırım, TFF binasına giderek Futbol Federasyonu Yönetimi ile bir araya geldi. Aziz Yıldırım’ın UEFA müfettişlerinin Fenerbahçe’yi Disiplin Kurulu’na sevki sonrası gelişmeleri değerlendirmek, izlenecek yolu belirlemek için fikir alış-verişinde bulunmak üzere Futbol Federasyonu’na gittiği belirtiliyor. TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile yaklaşık 45 dakikalık bir görüşme yapan Aziz Yıldırım hiç bir açıklama yapmadan İstinye’deki TFF binasından ayrıldı. Aziz Yıldırım ile birlikte görüşmeye Fenerbahçeli Yönetici Deniz Tolga Aytöre de katıldı.

"KUPA TRABZON’A GELECEK" DİYE BAĞIRDI

Öte yandan Aziz Yıldırım, TFF binasından ayrılıp, aracına bindiği sırada orada bulunan bir kişi "Kupa gelecek, kupa Trabzon’a gelecek" diye bağırdı.

DHA

En Çok Okunan Haberler