MedyaFaresi MedyaFaresi

Temizliğe giden kadını erkeklere pazarladı

ADANA'da biri engelli 2 çocuğuna bakabilmek için evlere temizliğe giden 28 yaşındaki F.B.'yi erkeklere pazarlayan 34 yaşındaki Medine P. ile evini kullandırtan 51 yaşındaki Meliha S. polisin yaptığı baskınla suçüstü yakalandı.

Eklenme: 05 Aralık 2015 12:53 - Güncelleme: 01 Nisan 2016 20:46

Merkez Seyhan İlçesi'nde oturan F.B., şiddetli geçimsizlik yüzünden 3 yıl önce eşinden boşanıp, biri engelli 2 çocuğu ile tek başına yaşamaya başladı. F.B., çocuklarına bakabilmek için evlere temizliğe gitmeye başladı. Günlük 40 TL ile temizlik yapan F.B., düzenli iş bulamayıp, ekonomik sıkıntı çekince iddiaya göre, hayatını fuhuş yaparak kazanan Medine P.'den yardım istedi. Genç kadın, Medine P.'nin bulduğu erkeklerle para karşılığında Meliha S.'nin evinde birlikte olmaya başladı. Meliha S.'nin evinde fuhuş yapıldığı bilgisini alan Ahlak Bürosu ekipleri, kadınla temasa geçip birlikte olmak istediklerini söyledi. Anlaşma üzerine Meliha S.'nin evine giden polisler, seri numaralarını aldıkları 500 TL'yi verip kendileriyle ilişkiye girmek için bekleyen F.B. ve Medine P.'yi gözaltına aldı.
Ahlak Büro Amirliği'nde ayrı ayrı ifadeleri alınan kadınlardan F.B., 3 yıl önce eşinden ayrıldığını, 1'i engelli 2 çocuğuna bakabilmek için fuhuş yaptığını anlatarak, "Çocuklarıma bakabilmek için evlere temizliğe gittim. Ancak her gittiğim yerde bana erkekler sarkıntılık etti. Zaten 40 liraya temizlik yapıyordum çoğu zaman iş bulamıyordum. Maddi olarak çok zor durumdaydım bu nedenle fuhuş yapmaya karar verip Medine P.'yi buldum. Onun bulduğu erkeklerle fuhuş yapıyordum"dediği öğrenildi.
Gözaltına alınan Medine P. hem fuhuş yaptığını hem de F.B.'ye müşteri bulduğunu kabul ederken, Meliha S. de evinde fuhuş yapıldığını kendisine de para verdiklerini kabul ettiği öğrenildi. F.B. ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılırken diğer Meliha P. fuhşa aracılık etmek Meliha S. ise fuhşa yer temin etmek suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.