MedyaFaresi MedyaFaresi

Tek Yürek dizisi 2. yeni bölüm fragmanında ortalık karışıyor

TRT 1'de dün akşam başlayan Tek Yürek dizisi ilk bölümüyle beğeni topladı. Peki Tek Yürek 1. yeni bölümde neler oldu ve 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eklenme: 08 Şubat 2019 12:44 - Güncelleme: 08 Şubat 2019 12:48

Perşembe akşamlarının yeni dizisi Tek Yürek ilk bölümüyle ekranlara geldi. İşte Tek Yürek dizisinin konusu ve yeni bölümden ilk fragman...

TRT 1’in Degas Film imzalı, merakla beklenen yeni dizisi “Tek Yürek” 7 Şubat Perşembe günü izleyiciyle buluştu.

Ailesi ile birlikte yeni bir başlangıca hazırlanan Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana getirecek olan Tek Yürek’in ilk bölümü büyük ilgi çekti.

TÜRK YÜREK İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kanada’da yaptığı buz hokeyi koçluğundan atılan Halit, çocuklarıyla Zeytinburnu’ndaki baba evine döner. Yeni hayatına alışmaya çalışırken, karşısına çıkan sürpriz biri, ona hayatının teklifini yapar. Halit çok sevdiği mesleğine burada devam etmeye çalışırken beklemediği zorluklarla karşılaşacaktır.

TEK YÜREK 2. BÖLÜM FRAGMANI


 
Mahallenin ele avuca sığmayan gençleri; Yiğit ve arkadaşları, kah eğlenceli kah tehlikeli bir hayat sürmektedirler. Ağabey gibi gördükleri Sait’in bir işini hallederken başlarına aldıkları bir bela Halit’le tanışmalarına sebep olur. Halit ise Beladan kurtulmaları için bir şart öne sürecektir.
 
Bu arada Yusuf’un başına alacağı başka bir dert yüzünden ekip arkadaşları yardımına koşar ama durum kötüdür. Öte yandan Sait, Yiğit’in kardeşi Osman’a gizlice kuryelik yaptırır. Ancak işler beklediği gibi gitmez ve peşine takılan karanlık adamlar yüzünden Osman’ın canı tehlikededir. Abisi ve arkadaşlarından yardım isteyemeyen Osman’ı kim kurtaracaktır?