MedyaFaresi MedyaFaresi

Tatlıses Twitter'dan bombaladı! Türk oğlu Türküm..

Twitter'da yazdığı "Kürdistan Başbakanı Neçirvan Barzani" ifadelerine gelen tepkilere, İbrahim Tatlıses sert yanıt verdi.

Eklenme: 26 Ekim 2013 22:23 - Güncelleme: 23 Mart 2016 13:54

İbrahim Tatlıses Kürdistan yazdı, Twitter ayağa kalktı!

Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başbakanı Neçirvan Barzani ile görüşen ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, "Kürdistan Başbakanı Neçirvan Barzani" ifadesini kullanınca eleştirilerin hedefi oldu. İbrahim Tatlıses, Erbil'de Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başbakanı Neçirvan Barzani ile görüştü. Tatlıses, görüşmeye ilişkin Twitter hesabından "Kürdistan Başbakanı Sn. Neçirvan Barzani'yi ziyaretimizde bize gösterdiği sıcak ilgiden dolayı teşekkür ederiz" deyince kendisine sert eleştiriler yöneltildi.

Kendisini savunan Tatlıses, "Sayın Neçirvan Barzani beni kabul ettiği için şahsım adına şeref duydum. Kürdistan dediğim için beni eleştirenlere cevabımdır..! Link atıyorum. Sonuna kadar okusunlar" ifadelerini kullandı. Ünlü türkücünün attığı linkte, Erbil'de verdiği konserde sarf ettiği "Babam Türk, annem ise Kürt. Ben Türküm, Türk oğlu Türküm" ifadelerinin yer aldığı haberin olduğu görüldü.

Başbakan ayağa kalkıp Tatlıses'e yol verdi... VİDEO

İBRAHİM TATLISES KIZINI BÖYLE SUSTURDU.. VİDEO

İBO'NUN KÜÇÜK KIZI ELİF ADA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ -FOTO GALERİ-

İBRAHİM TATLISES İLK KEZ CANLI YAYINDA.. VİDEO

İBRAHİM TATLISES AYAKTA ALKIŞLANDI.. VİDEO