Abone Ol

Tarkan'dan Sezen Aksu'ya Tam Destek: Yapılan Saygısızlık Tarihe Yazılacak

Şarkı sözleri sebebi ile bir süredir hedef gösterilen ünlü sanatçı Sezen Aksu'ya bir destek de Mega Star Tarkan'dan geldi.

Tarkan'dan Sezen Aksu'ya Tam Destek: Yapılan Saygısızlık Tarihe Yazılacak

Toplumsal olaylarda paylaşım ve yorumlarıyla büyük destek alan şarkıcı Tarkan, "Şahane Bir Şey Yaşamak" isimli yeni şarkısının inmişiz bir alâmate. Gidiyoruz kıyamete. Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e..." sözleri nedeniyle hedef gösterilen Sezen Aksu’ya destek verdi. Tarkan, Instagram hesabından Aksu ile çektirdikleri fotoğrafı paylaşarak, "Sezen Aksu şarkıları ve varlığı ile bu topraklarda vicdanın, kalbin sesi olmuş, ülkemizin en büyük değerlerindendir" dedi.

Instagram hesabından paylaşımda bulunan Tarkan şu ifadeleri kullandı:

“Sezen Aksu şarkıları ve varlığı ile bu topraklarda vicdanın, kalbin sesi olmuş, ülkemizin en büyük değerlerindendir. Candır, canımızdır o. Son günlerde kendisine yapılan haksızlık, saygısızlık ve ayıp hiçbir zaman unutulmayacak, tarihe yazılacaktır.

Bugünün tbt’si de Sezen’le yıllar önce gittiğimiz Thailand tatilinde herkesi ekip baş başa gezip tozduğumuz, eğlendiğimiz, tanınmadan özgürlüğün tadını çıkardığımız unutulmaz anlardan olsun.”

Tarkan'dan Sezen Aksu'ya Tam Destek: Yapılan Saygısızlık Tarihe Yazılacak - Resim: 1