MedyaFaresi MedyaFaresi

Taner Yıldız'dan şok iddia! Kamer Genç aşırı alkollüydü..

MEDYAFARESİ VİDEO- Enerji Bakanı Taner Yılmaz, CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç'in resepsiyonda aşırı alkollü olduğunu iddia etti.

Eklenme: 27 Kasım 2013 01:30 - Güncelleme: 01 Nisan 2016 15:46

Kamer Genç resepsiyonda aşırı alkollüydü.. VİDEO

Resepsiyonda yaşananları Habertürk’te Veyis Ateş’in hazırlayıp sunduğu Gece Yarısı’nda değerlendiren Bakan Yılmaz, CHP’li Kamer Genç’e ateş püskürdü. Mahallenin delisi olarak nitelendirdiği Genç’e kimsenin bu nedenle müdahale etmediğini söyleyen Yılmaz, Genç’in Meclis’in yüz karası olduğunu söyledi.

Kamer Genç’ten Emine Erdoğan protestosu.. VİDEO

"HANIMEFENDİ’YE DENSİZLİK YAPTI"

Emine Erdoğan’a yönelik yapılan densizlik karşısında daha fazla dayanamayıp müdahale etmek zorunda olduğunu ifade eden Yılmaz, şöyle konuştu:

Japonya Milli Günü.. FOTO GALERİ

"Hanımefendi konuşmasını yaparken, "siz hangi sıfatla buradasınız" dedi. Bunu tekrar edince, korumalar müdahale etti. Milletvekili olduğunu söyleyince, ben gitmek zorunda kaldım. Bir kaç kelime kullanmak zorunda kaldım. Böyle bir şey olursa ben müdahale ederim.

"GEÇİŞTİRİLECEK KONU DEĞİL"

Sayın başbakanın eşi, bu konuşmaları yapabilir, temsiliyet hakkı vardır. Böyle bir şey olur mu? Böyle abuk sabuk şey olur mu. Benim asıl kızdığım şey artık bunun muhatap alınmasıdır. Burada CHP’nin harekete geçmesi lazım. Bu artık kurumsal bir konudur ve "kafam kıyaktı" diyerek geçiştirilecek bir konu değildir.

Kamer Genç’e Twitter’dan tepki yağdı!

"GÖRMEKTEN UTANIYORUM, MAHCUBİYET DUYUYORUM"

Kendisini görmekten utandığım bu insandan, mahcubiyet duyuyorum. Arkadaşlar bu kadar sakin biri olarak bu kadar sinirlendiğimi soruyor. Ben nasıl kayıtsız kalayım. Böyle şey olur mu? CHP’nin kurumsal olarak harekete geçmesini istiyorum. Benim o adamı salondan çıkarmam gerekiyor. Uluslararası bir arenada bu adamın çıkardığı rezilliktir. Hem CHP’nin hem de Meclis’in bu anlamda tedbir alması gerekiyor. Bedava bulduğu için içki içip, bunu yapması doğru bulmuyorum. Aşırı alkollüydü resepsiyonda."