MedyaFaresi MedyaFaresi

Tacizci Suudi prens 3 bin dolarla kurtuldu

ABD'de 37 milyon dolarlık malikanesinde çalıştırdığı bir kadını oral sekse zorlayan Suudi Arabistan Prensi Macid bin Abdullah bin Abdülaziz cinayete teşebbüs suçundan yargılanmaktan kurtuldu.

Eklenme: 20 Ekim 2015 14:09 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 15:38

Suudi Prens tacizden tutuklandı! Kadın kanlar içindeydi...

Bu yıl yaşamını kaybeden Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın 35 oğlundan biri olan 29 yaşındaki Prens Macid bin Abdullah bin Abdülaziz, geçtiğimiz ay Los Angeles'taki Beverly Hills mahallesinde bulanan 37 milyon dolar değerindeki malikanesinde gözaltına alındı.

Suudi Prens Macid bin Abdullah bin Abdülaziz en az 5 kadın çalışanını oral sekse zorlamak, darp etmek ve kötü muamelede bulunmakla suçlanıyordu. Lüks malikanesinde gözaltına bulanan Suudi prens cinayete teşebbüsten de yargılanacaktı.

21 milyar dolara servete sahip olduğu tahmin edilen Suudi Prens Macid bin Abdullah bin Abdülaziz cinayete teşebbüs suçundan kurtuldu ancak ABD'deki savcılar peşini bırakmıyor. Prens Macid, ABD'deki kabahatler kanunu çercevesinde yargılanacak.

Suudi Prens Macid bin Abdullah bin Abdülaziz'in Beverly Hills'de bulunan malikanesi 37 milyon dolar değerinde. Suudi prensin 21 milyar dolar serveti olduğu tahmin ediliyor.  
Cinayete teşebbüs suçlamasında en az 4 yıl hapis cezasıyla tehlikesiyle karşı karşıya olan Suudi Prens şimdi ceza alsa bile en fazla bir yıl yatacak. Suudi Prens 3 bin dolar ödemesi halinde bir yıl hapis cezasından da kurtulacak.

Çalışanlarından birini geçtiğimiz ay Beverly Hills'teki malikanesinde önce oral sekse zorlayan Suudi prens, genç kadını darp etmişti. Suudi prensin bu davranışı komşuları tarafından fark edilerek, polise haber verilmişti. Suçlamalar sonrası Suudi prensin kimliği açıklanmamıştı.

NTV