MedyaFaresi MedyaFaresi

Sylvester Stallone, Marvel filmlerinde hangi karakteri canlandıracak?

Aksiyon filmlerinin efsaneleri arasında yer alan Sylvester Stallone’un Marvel Sinematik Evreni’ne katıldığı bir süredir biliniyordu. Sonunda onun hangi karaktere hayat verdiği de ortaya çıktı.

Eklenme: 25 Nisan 2017 12:02 - Güncelleme: 25 Nisan 2017 12:04

Hatırlayacağınız üzere Sylvester Stallone’un adını son olarak Cehennem Melekleri serisi dolayısıyla anmıştık. Sevilen oyuncu yapımcıyla orta yolda buluşamayınca Cehennem Melekleri 4’ün oyuncu kadrosundan ayrıldığını duyurmuştu. Yakında Stallone’u Guardians of the Galaxy Vol. 2’de seyretme fırsatı elde edeceğiz. Fakat şimdiye kadar efsane ismin hangi karakteri canlandırdığı bilinmiyordu. Bu merak uyandıran soru Guardians of the Galaxy Vol. 2.’nin prodüksiyon notları sayesinde yanıt buldu.

Sylvester Stallone bu sefer karşımıza Starhawk rolünde çıkacak. Asıl ismi Stakar Ogord olan karakter Guardians of the Galaxy ekibinin orijinal üyeleri arasında yer alıyor. Bu karakter Marvel Sinematik Evreni’ne Yondu vasıtası ile giriyor. Tanışıklıkları seneler öncesine dayanan bu iki karakterin arasının uzun zaman önce bozulduğu, Stakar Ogord’un onun geri dönüşünü yasakladığı söyleniyor. Aradan geçen yirmi seneden sonra ikilinin tekrar karşılaşacağı ve ardından duygusal anların yaşanacağı söyleniyor. Bunun nedeni olarak da aralarındaki baba – oğlu tarzı ilişki gösteriliyor. İddiaların ne kadar doğru olduğunu görmek için ise Guardians of the Galaxy Vol. 2.’yi beklemek gerekiyor. Heyecan uyandıran bu yapım 28 Nisan‘da gösterime başlayacak.