Şuursuz Aşk filmi vizyon için geri sayıma başladı

İstanbullu Gelin dizisiyle adını duyurmaya başlayıp, Hercai dizisiyle kariyerinde büyük bir zıplama yaşayan Ebru Şahin, Şuursuz Aşk filmiyle beyaz perdede boy göstermeye hazırlanıyor.

Eklenme: 18 Kasım 2019 15:47 - Güncelleme: 18 Kasım 2019 15:54

Son dönemin popüler ismi Ebru Şahin’le başarılı aktör İsmail Hacıoğlu’nun başrollerini paylaştığı Şuursuz Aşk filmi vizyon için geri sayıma başladı.

İstanbullu Gelin dizisiyle adını duyurmaya başlayıp, Hercai dizisiyle kariyerinde büyük bir zıplama yaşayan Ebru Şahin, Şuursuz Aşk filmiyle beyaz perdede boy göstermeye hazırlanıyor.

Hercai dizisinde Reyyan karakteri ile büyük beğeni kazanan Şahin’in hayranları, Şuursuz Aşk filmini heyecanla bekliyor.

Şuursuz Aşk İlk Fragman

Akıl hastası olan Menekşe ile Yusuf’un, aşk duygusuyla şuursuz bir şekilde tanışmalarını konu alan film, izleyicileri gözyaşlarına boğacak.

Yönetmen koltuğunda Umut Ertek'in oturduğu "Şuursuz Aşk" filminin başrollerini Ebru Şahin’le birlikte, İsmail Hacıoğlu, ve Burcu Kara paylaşıyor gibi isimler yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Nazan Kesal, Ayşen Batıgün, Ruhi Sarı, Tuncer Salman, Emir Benderlioğlu, Halit Karaata, Ali Buhara Mete, Şekip Taşpınar, Erdal Ayna, Volga Sorgu, Seher Terzi, Aslı Hür, Egemen Duman, Demet Oran gibi isimler yer alıyor.

ŞUURSUZ AŞK FİLMİNİN KONUSU

Doğuştan zihinsel engeli olan Yusuf, siyasetten asla anlamamakla beraber hiç bir siyasi hareketin içinde bulunmamıştır.

Tek derdi simit satıp annesine ekmek götürmektir. Bir gün yine her zamanki gibi simit satmaya başlar.

Polis devrimci gençleri kovalarken Yusuf da o karambolde gözaltına alınır. Gözünü açtığında hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır ve hayatı bambaşka bir hal alacaktır.

Yoğun dayak ve işkenceli saatlere maruz kalan Yusuf, neredeyse reflekslerinin tamamını kaybetmiştir. Yusuf'un suçsuz olduğu anlaşıldığında artık çok geçtir.

Şuursuz Aşk, 20 Aralık tarihinde izleyicilerle buluşacak.