MedyaFaresi MedyaFaresi

Survivor'da yarı final ödülünü kim kazandı?

Survivor 2018'de yarı final oyununun ilk kazananı belli oldu. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki finallere az bir zaman kala, yarı final biletini Hilmi Cem aldı.

Eklenme: 26 Haziran 2018 09:49 - Güncelleme: 26 Haziran 2018 09:53

Survivor'da dün akşam yarı final heyecanı yaşandı. Oyunun kazananı yarı final için bilet aldı. Diğer yarı final oyunu bugün oynanacak.

Survivor finale 4 bölüm kala, dün akşam yarı final oyunu oynandı. Yarı final oyunu öncesinde yarışmacılar, en önemli oyunlar arasında yer alan iletişim ödülü için kıyasıya mücadele etti.

Damla sakatlığının ardından parkura çıkarken, Turabi'nin sakatlığı devam etti. İşte Survivor son bölümde yaşananlar...

SURVİVOR'DA FİNAL ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Yarışmacıların kıran kırana mücadele ettiği yarı final oyununda herkesin 4 hakkı vardı. Damla, Anıl, Adem yarı finale veda etti. Nagihan ve Hilmi Cem'in heyecanlı geçen mücadelesini Hilmi Cem kazandı ve yarı finale çıkmaya hak kazandı.

SURVİVOR'DA İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

İletişim oyununda ise kıyasıya mücadele vardı. Oyun, ünlüler takımında yalnız kalan Adem ve Gönüllüler takımında Anıl, Hilmi Cem, Nagihan ve Damla arasında geçti.

Nagihan'ın rakibi Damla'ydı. Damla sakatlığındandan dolayı her ne kadar oyunlara katılabilecek kadar iyileşse de oyun sırasındaki ağrıları onu oldukça zorladı. Kadınların iletişim ödülünün sahibi Damla oldu. Erkeklerde iletişim oyununun sahibi Adem oldu. Damla ödüle götüreceği diğer yarışmacının Nagihan olduğunu açıkladı. Adem ise finalde yarıştığı Anıl ile ödüle gitmeye karar verdi. Böylece Adem, Anıl, Damla ve Nagihan ailesiyle özlem giderdi.

Etiketler : video, Survivor, haber